יָהוּשֻׁעַ - המשיח האמיתי

שועולים בהול שואם מֹלְכִי-אוּל יָהוּשֻׁעַ הֹל-מֶהוּשְׁחַי!

שלום, אור, אושר וברכות לכולכם בהשם של יָהוּשֻׁעַ, המשיח האמיתי, היחיד והמקורי!

הנה הם כמה הסברים שיעזרו לך למצוא ותגלה מי היוצר האמתי שלנו, מה השם האמתי נכון שלו, ואיך להשיג תחת הגנה הכל יכול שלו.

אתה גם תעשה הכרות עם המשיח הישר והאמתי. הגישה הזאת תהיה על ידי התהליך של חיסול עד שאנחנו נבוא לשם האמתי מהיוצר שלנו, והבן אדם אחרי השם הזה ומי המשיח האמיתי, ומה שהוא השם שלו.

שאלה: למה השם האמתי של היוצר לא "יֲה-ווֶה (YAHWEH)" כפי רוב האנשים דתיים להאמין?

תשובה: לקרוא ליוצר "יֲה-ווֶה (YAHWEH)" לא יהיה באחדות עם עדות כתבי הקודש, במיוחד שכול האנשים היהודים יקראו "יָהוּדִים" האנשים שיקראו על ידי השם שלו. מובן שהקבוצה הזאת של אנשים נבחרים, ויולד את השם הנהדר של היוצר, כפי שגילה בתנ"ך הקדוש.

אם שם היוצר היה "יֲה-ווֶה (YAHWEH)", כמו שהרבה חשבו בטעות, אז האנשים שנקראים על ידי השם שלו יצטרכו להיות יתיחסו "ליֲה-ווֶה-דִים (YAHWEH-DIM)", שזה טעות, חוץ מלהיות הפוך לעובדות.

בשם השיתופי של האנשים נבחרים, בשלהם שפה היליד, היוצר האמתי שם בקלות שאפשר להבחין בו, כאשר מסורות דתיות ודיעה מוטעית מבוטלות ממחשבה אחת, כדי לאתר השם האמתי מהיוצר שלנו, לכן יודעות מי הבן אדם האמיתי אחרי השם האמתי הזה.

שאלה: למה לא גֶ'הוֹוַה (JEHOVAH)?

תשובה: אם זה היה כך, אז המשיח, שבא בהם אבא שלו, כפי אומר התנ"ך הקדוש, יצטרך להיות יקרא גֶ'הוֹשֻׁעַ (JEHOSHUA).

אבל אין אות "J" בשפה העברית! זה לא יכול להיות השם המקורי של המשיח! אם זה היה גֶ'הוֹוַה (JEHOVAH), אז השמות של הנביאים בתנ"ך הקדוש צריכים לתרגם כפי הבא.

יְשַׁעְיָהוּ
Isaiah

היו תרגמו

יְשַׁעְגֶ'הוּ
Isajeh

זְכַרְיָה
Zechariah

היו תרגמו

זְכַרְגֶ'ה
Zecharajeh

צְפַנְיָה
Zephaniah

היו תרגמו

צְפַנְגֶ'ה
Zephanajeh

יוֹחָנָן
Yaokhanam

היו תרגמו

גֶ'חָנָן
Jehkhanam

על ידי המתרגמים שלו, הניחו שהשיטות שלהם היו אמינות.

לא הם שרק, לא נעימים לשמוע לאנשים היהודיים לקשב לו, אבל גם, הם מילים בלתי-אפשריות בשפה של העברית, שוב, כי אין אות "J" בשפה השמימי הזה!

עברית היא השפה שניתנה על ידי היוצר שלנו בן אדם בגן עדן, השפה הטבעית של בן אדם!

עברית עתיקה ומקורית היא השפה הכי טהורה והמדוברת וראשונה על ידי בן האדם! אז כאן אתה מעומת עם עדות ברורה ואחרת שיָהוּה הוא השם האמתי והיוצר שלנו!

"יָהוּשֻׁעַ" (ביטא "יָהוּה YAO-HOO" -- הדגיש על הראשון הברה, התנועה על הראשון נשמע כמו זה מילה "בית" באנגלית).

מבטאים אפשריים ואחרים של התֶטְרֲגְרְאֲמַה (TETRAGRAMMA) כל יותר ארוכים ידונו כי הם כמובן לא נכונים ולגמרי מחוסרים יסוד!

התֶטְרֲגְרְאֲמַה (TETRAGRAMMA) מתכון ארבעה השם הקדוש של האות מהיוצר שלנו, כמו שכתב בעברית המקורית בתנ"ך, בעברית עתיקה.

שאלה: למה זה לא נכון לקרוא למשיח האמתי יַשֻׁעַ "YAHSHUA" או יֶשֻׁעַ "YESHUA"?

תשובה: בעברית עתיקה, המלה "עַז" ועֵז מתיחסים לעז.

שאתה אומר יַשֻׁעַ "YAHSHUA" או יֶשֻׁעַ "YESHUA", זה במדויק אומר "העז יציל" בעברית עתיקה.

אתה יכול בקלות לבדוק את זה על ידי להסתכל למעלה מילים של השורש משומש בעברית התנ"ך מילה "עז" במפורש, מסתכל בקונקורדנציה מספר של פריט 5796 בעברית קאלדי (CHALDEE) מילון או כל אמין קונקורדנציה.

אתה גם תמצא בחלקים מתאחרים של הנייר של מחקר הזה שאיויות לא ענין חומר. הדבר החיוני הוא מה שאנחנו מדברים, כמו שתירגמו דרך העברית בתנ"ך, ולאיזה רוחות לא נראים עושה את הקולות האלו מתיחסים, בלי קשר לאיות.

מאז בגלל שהשם לעז בעברית עתיקה עַז ועֵז אחד עדיין יתיחס לזה, אם המלים העתיקות האלו יאויתו כמו עֲז או עֱז או עֶז או עִז, מתפללים במיוחד כאשר לרוחות לא נראים.

לראות שהמלים "דֵאוֹס" תֵאוֹס וזֵאוֹס כל מתיחסים לאותו רוח לא נראה, בתחום העל טבעי, זה בלי קשר לאיות, בגלל שהקולות ייצרו קוראים באותו עבודת אלילים רוח.

זכור, כאשר שתי מלים שונות מדוברות עם בקושי כל הבדל במיקום של הלשון נגד החיך והשפתיים, המלים אותו, באשר לקרוא לרוח לא נראה מיוחסים.

למשל, אם אתה קורא לאויב הלא נראה, השַטַן (Satan), הוא יענה אם אתה תשתמש באיות זֵיְתַן (ZEYTAN), או זֱיְתַן (ZHEYTAN) או זֶה-תַן (Z-TAN).

אז כאשר אתה קורא ליהשע יַשֻׁעַ (YAHSHUA) או יֶשֻׁעַ (YESHUA), העז אמנם יהיה יותר מדי שמח להיות יתיחס כמו שלך יחשוב מחדש. זה ההשלמות מהמסימה שלו, לרמות ועושה את הלא זהיר לוקח אותו כמו שהחושבת מחדש. הוא מתחזה, ורמאי.

זה לכן מוטעה להתיחס למשיח האמתי כפי יַשֻׁעַ "YAHSHUA" או יֶשֻׁעַ "YESHUA". השם המדויק והנכון של המשיח הוא: יָהוּשֻׁעַ ביטא "יו-הו-שוע" -- הדגיש על השניה הברה, עם התנועה של הראשון הברה נשמע כמו התנועה במילה האנגלית "בית".

השם "יָהוּשֻׁעַ" בפרוש אומר, בלי ספק, יָהוּה הכוח להציל! השם המדויק המקורי הזה אמנם יולד את השם האמתי של היוצר, האבא. זה השם האמתי של המשיח האמיתי יָהוּשֻׁעַ !

שאלה: למה לא קורא ליוצר בבירור כמו "אלוהים"?

תשובה: המקור של מלה הזאת הוא המלה של השורש. "קודה" (khuda) שהיה אליל עתיק של הפרסים ובבלים. על ידי מסורת, אנשים האמיצו שם נכון של אליל להיות משומשים כפי גנרי או שם שכיח יצור לעל טבעי. כמו משתמש בשם מפורסם סימן, ועושה לו את השם השכיח למוצרים דומים ואחרים.

דוגמה: לקרוא למסטיק "צ'קְלֶת" (chiclet) או קורא למצלמות "קודק" או משחת שיניים כמו "כולגט" (colgate), וכולה. זה פשוט מופקר הסתגלות, שמאוד מסוכנת כי זה מוביל לעבודת אלילים, אם אחד מבין את זה או לא!

אז אנחנו חייבים לברך, תהילה, להלל ולסגוד אחד שלו ושם קדוש רק. "יָהוּה" -- ולא "קודה". לא מה שאתה בחוצפה חושב אבל מה שאתה אומר עם השפתיים שלך. על ידי הפים שלנו, הוידויים שלנו נעשים לגאולה!

אתה נכנס לקשר ובאמת מתקשר עם מי אתה קורא לעל. אתה יכול להאמין שאתה בקשר עם החברים שלך אבל אם אתה מחייג את המספר של הטלפון הלא נכון, זהירות!

כמו כן בתפילות שלנו! זה אסור בתנ"ך הקדוש לאפילו אומר את השמות של אלילים בשפתיים אחד.

"בטוח לציית לכל הוראות האלו. וזוכר מעולם לא אומר את השם של כל אליל!" שֻׁאַמוֹס 23:13 תנ"ך קדוש.

זה לא בושה להיות טועה. מה שהוא בושה זאת להשאר בחושך פעם האור הנכון נראתה. זכור, דחוה וקל בהיר יוביל למוחלט מחשיך של המחשבה!

אז מתחיל לקרוא את היוצר שלך יָהוּה. אתם צריך לעצור לקרוא לשמות מסוכנים ואחרים.

יָהוּה -- היוצר והקדוש של ישראל, הוא האבא האמתי שלך והמקור של החיים!

שם מציג את כל האיכויות ואישיות כוללת של בן האדם הזה! לא להיות מרוצים עם שמי נוסף או תחליף זולים או כינוים. התיחס וקרא לאותו על ידי אחד שלו ושם האמתי ונכון הוא רק: יָהוּה אוּל!

"אם יש נביא בין אתה, או מישהו שטוען שהוא יכול לנבא את העתיד על ידי חלומות, ואם הנבואות שלו מתגשמות אבל הוא אומר, 'בוא, נותן לנו לסגוד לאלילים של העמים האחרים,' לא לקשב לאליו. כי יָהוּה אוּלהִים בוחן אותך למצוא אם או לא אתה באמת אוהב אותו עם כל הלב שלכם ונפש. אתה חייב מעולם לא לסגוד לכל אליל אבל יָהוּה אוּל. ציית רק הפקודות שלו ולהיאחז אותו!" הַדְּבָרִים 13:1-4, תנ"ך קדוש.

ראה: "אל" (ביטא "אֻל?") זה מתכון לכל אחד וחזק ורב-עוצמה.

שאלה: למה לא השם או אֲדֹנָי?

תשובה: שוב, המלים מהשורש של אלו מעבודת אלילים, לשכל. שם -- מהמלה של השורש שמיראמיס האלילה הבבלית. אֲדֹנָי -- מהמלה של השורש אדוניס האליל הסורי.

בדוק את עצמכם! אתה באמת חייב לדעת או להכיר מי אתה סגוד וקורא לעל עם הפים שלך. מה שאתה אומר הוא מה שאתה נעשה!

זכור שמיראמיס הוא האמא של נימרוד בבבל מיתולוגיה ופרימיטיבי, כת אלילי.

האם זה לא היה נבואה בתנ"ך הקדוש שבאנשים של הימים האחרונים יהיה לבסס את האמונה שלהם באגדות ודוקטרינים של שדים?

הסתכל מהשטן ה"אל" או "אלוהים" של העולם הזה והוא הרמאי של אנושות. הוא צריך לרמות כדי לסגוד לו, לאיך פחית אחרת שהוא בערמומיות משיגה אנשים לסגוד אותו? רק על ידי תרמית!

אבל אתה באור של העולם: מֹלְכִי-אוּל יָהוּשֻׁעַ הֹל-מֶהוּשְׁחַי

ביטא: מֹלְכִי-אוּל יָהוּשֻׁעַ הֹל-מֶהוּשְׁחַי

המשיח, המישהו האמיתי!

ובאותו אין חושך בכלל!

שאלה: למה לא קורים למשיח "ישו"?

תשובה: המלה הזאת היא התרגום היווני מהעברית המקורית -- ששומש על ידי מתרגמים אנושיים לקבלה יותר קלה ביווני - דיבר עולם במשך יותר זמנים מוקדם. גם, היוונים בזמן הזה היה כל כך אוהב ממיתולוגיה משלהם, עובד אלילים של זֶאוּס וגם דְיוֹנִשׁוּס (DIONYSIUS).

אז השם האמתי של המשיח תורגם לתוך יותר מוכר וגירסה מתקבל, עִיסוּס (iesous), מאיזה המאוד פופולרי "ישו" נלקח. סיבה אחרת היתה שהשם המקורי של המושיע משלנו -- יָהוּשֻׁעַ -- היה מאוד קשה ליוונים לבטא, לכן הם חשבו שזה יותר טוב לשנות אותו לעשות לו יותר קל לבטא, לא לגמרי מבין אז שהם התמדדו עם השם של המישהו דרך מי כל דברים נעשו שנעשו!

השינויים האלו היו חסרים רשות ולגמרי יומרה! הנביא יַרְמִיָהוּ אמר ב8:8 "איך אתה יכול לומר שאתה חכם, אפילו שווה אם יש לך את המלים של יָהוּה אוּלהִים, כאשר העט של הסופרים שינה אותם?"

נותן לנו לכן באמת חכם ולא מערבב טהור שלנו לסגוד לאליל יווני מיתולוגי!

גאולה של האנשים היהודיים, לא של היוונים, זוכר? וזה בפרוש נכתב בתנ"ך הקדוש. תן לנו לכן לסגוד לאחד הקדוש והאמתי של ישראל -- יָהוּה -- ועשה את המשיח האמתי -- יָהוּשֻׁעַ -- מושיע ומלך משלנו חי!

אין שם אחר תחת השמיים נתן לאנשים על ידי איזה אנחנו חייבים להיות נחסכים, חוץ מהשם הזה יָהוּשֻׁעַ! גאולה נמצא באף אחד אחר, אני חוזר, אף אחד אחר! ראה מעשי השליחים 4:12 תנ"ך קדוש.

"שאתה תקרא לשם שלו יָהוּשֻׁעַ כי הוא יציל את האנשים שלו מהחטאים שלהם!" מַן-יָהוּה 1:12 תנ"ך קדוש.

שאלה: כן, אבל לא יָהוּה אוּלהִים מסתכל בלבבות של אנשים?

תשובה: באמת אמנם! זה למה הוא עושה את עצמו ידוע אליך כרגע כי הוא יכול לראות את הכנות שלך באמת נעשה להכיר אותו שנאמן היוצר האמתי שלך! והוא מצפה אותך להכיר אותו על ידי בשם קורא ולקרוא לעל אותו ובאמת לסגוד אותו, מאוד מקנא יָהוּה אוּלהִים, אמנם!

לא יהיו לך אליל בדוי אחר, יוצרים מזויפים או אלילים לפני אותו!

להניח שהם גֶ'הוֹוַה (JEHOVAH) שנעשה עממי, במחליף או כמו תחליף לשם האמתי, היה, למשל, שַטוּרְן (SATURN). אז ההמון התחילו להתפלל לוהשיגו תשובות, גם, על ידי לקרוא בשם המוזר הזה.

האם זה אומר שהשם האמתי משלנו היוצר שַטוּרְן (SATURN)? האם שַטוּרְן (SATURN) עכשיו נעשה היוצר האמתי שלנו פשוט כי מיליון קיבל את אותו על ידי מנהג, הרגל ומסורת?

האמת היא אמת ואין מחליף לזאת, זאת לא חשובה מה שכנראה מופיעה לשנות אותו. זה לא נכון! ושקר שקר, שקר, שקר!

דרך אגב, השם האמתי של השַטַן או האויב שַטוּר (SATUR) ביסס על התנ"ך העברית. בלדעת זה, בודאי אתה מיד תנטש לקרוא לעל השם הרע הזה, הלא כן?

אבל לא יָהוּה אוּלהִים מסתכל בלב? עכשיו, השאלה נשמעת טיפשיה, לא זאת? אז, לא אחד הקורבנות של תרמית, באמת פתוח וחכם למעלה לאמת!

אם השם שלו לא כל כך חיוני לישועה שלנו, לא היה סיבה לגלות זאת לאיש דרך התנ"ך הקדוש.

או אם אנחנו באמת לא צריכים לדעת שזה לישועה שלנו, למה הוא חשב שזה כי טוב שהשם שלו נכתב יותר מ-6,000 פעמים בכל תנ"ך קדוש?

כל שהוא היה יכול פשוט להסתכל בלבבות של אנושות והציל אלו של מי הלבבות בכיוון שלו, בלי לגלות מי הוא ומה שהוא השם שלו!

ליוצר הלא ידוע בבכל מקום שאתה, נא להציל ולשמור אלינו!

אבל הוא לא בלתי נודע! הוא גילה את עצמו לאנושות דרך התנ"ך הקדוש והציג את עצמו עם השם שלו! זה בדיוק הסיבה למה התנ"ך קדוש ניתן כמו אמצעי דרך שבו יָהוּה אוּלהִים גבוה גילה את עצמו והבן שלו המשוח שלו, המשיח שלו. יָהוּשֻׁעַ!

נא להסתכל בזה דרך הזאת. איך הבעל שלך יגיב אם הוא ישמע אותך לעיתים קרובות מדבר איתו או קורא לו יום יום, אבל במקום השם שלו, את תמשיך לקרוא לו עם השם המאהב לשעבר שלך?

את לא אפילו תעיז תאמר את השם של המאהב הקודם שלך בנוכחות שלו או בתוך השמיעה שלו, כבוד פשוט ונאמנות אליו לא מאפשרת לה.

של כבוד נכון לבעל שלך מנוע לפגוע בו!

להניח שאתה ממשיך לקרוא לו עם השם המאהב הקודם שלך, לכן הוא נעשה אמתי כועס וכואב ומאוד קנאי!

אז אתה צעוק, "אבל אתה באמת האדם שאני מתיחס בלב שלי!"

אז הבעל שלך ידרוש "מהשפע מהלב שלך, הפה שלך ידבר! מה שיוצא מההצגות של פה שלך מגלה מה שבאמת בלב שלך, לא אותי! אם זה באמת אותי, למה את לא קורא לי על ידי השם שלי? מה לא נכון עם השם שלי? אני נתתי את השם שלי אליך? זה למה את האשה שלי שנקראת על ידי השם שלי! את משתמש בשם המשפחה שלי, לא?"

כמו כן כאשר אתה מתמודד עם יָהוּה אוּלהִים של יָשֹׁרְאֻל (יִשְׂרָאֵל)!

"ליוצר שלכם יהיה בעל שלכם. יָהוּה אוּלהִים הוא השם שלו, הוא המושיע שלכם, האחד, הקדוש של יָשֹׁרְאֻל (יִשְׂרָאֵל), יָהוּה אוּלהִים של כל כדור הארץ!" יָשֻׁעַיָהוּ (יְשַׁעְיָהוּ) 54:5 תנ"ך הקדוש.

"אל סגידה לכל אליל אחר, כי יָהוּה אוּלהִים שלכם, של מי היקרא
"יָהוּה קַנְאָה (YAOHU QAN-AO)" הוא אחד שמאוד קנאי." שֻׁאַמוֹס 34:14, תנ"ך הקדוש.

"של השפע של הלב, הפה ידבר!" מֹלְכִי-אוּל יָהוּשֻׁעַ אמר במַן-יָהוּה 12:34 תנ"ך קדוש.

"לב של בן האדם קובע את הנאום שלו!" זוכר את זה!

יש כל כך הרבה "אלילים" "ואדונים" שונים ואפילו משיחים מזויפים שמכור מעל כל העולם על ידי כמה דתות, כמו שאתה יכול לדעת היטב!

מי אתה מכיר כהיוצר שלכם ומקור החיים? ומושיע? מי ומה השם שלו?

שם הוא הכרחיות מושלמת ודרישה למדויקת ובטוחה וזהוי נכון!

"יָהוּה זה שם שלי לנצח על ידי זה אני להיות נזכר מדור לדור!" שֻׁאַמוֹס 3:13-15, תנ"ך הקדוש.

מֹלְכִי-אוּל יָהוּשֻׁעַ הוא האמת! הוא הדרך, האמת והחיים! אף אחד לא יכול לבוא לאבא חוץ מהדרך שלו!

אין שם אחר נתן תחת השמיים על ידי איזה אנחנו חייבים להיות נחסכים!

יָהוּשֻׁעַ הוא השם האמתי מעל כל שם!

שאלה: זה חשוב בשבילי באופן אישי?

תשובה: חושב ושוקל את המלים האלו של יָהוּה אוּלהִים האחד הקדוש של יָשֹׁרְאֻל (יִשְׂרָאֵל).

"ישועה נמצא באף אחד אחר, ואין שם אחר תחת השמיים נתן לאנשים על ידי איזה אנחנו חייבים להיות נחסכים!" מעשי השליחים 4:12 תנ"ך קדוש.

"חרטה וסליחה של חוטאת תהיה דרוש בשם שלו." לוקס 24:47, תנ"ך הקדוש.

"לכן יָהוּה אוּלהִים בכיר אותו למקום הכי גבוה ונתן לו שם שמעל כל שם." הפילפיים 2:9 תנ"ך הקדוש.

"שביאמר של השם יָהוּשֻׁעַ כל ברך יחיב ולהיכנע, בשמיים ובכדור הארץ ומתחת הארץ." הפילפיים 2:10 תנ"ך הקדוש

"אבל אלו כתוב שאתה תוכל להאמין יָהוּשֻׁעַ הוא המשיח האמיתי, הבן של יָהוּה אוּלהִים (הכל יכול) ושאתה מאמין, אתה תוכל להיות בעל חיים בשם שלו!" יָהוּחָנָם (יוֹחָנָן) 20:31.

"ואני נעשה כל מה שאתה תשאל אם תשתמש בשם שלי, כך שהבן יוכל להביא פאר ליָהוּה אבי (אבא)." יָהוּחָנָם (יוֹחָנָן) 14:13 תנ"ך הקדוש.

"כל מי שיאמין בו לא תשפט, אבל כל מי שלא יאמין כבר שופט, כי הוא לא האמין בשם הבן של יָהוּה אוּלהִים, יָהוּשֻׁעַ." יָהוּחָנָם (יוֹחָנָן) 3:18 תנ"ך הקדוש.

"יָהוּה אוּלהִים, זה שם שלי לתמיד, על ידי זה אני זכור מדור לדור!" שֻׁאַמוֹס 3:13-15 תנ"ך הקדוש.

עכשיו אתה ידע מה זה באמת חיים נצחים.

עכשיו אפילו בהחיים לאחר המוות, הרבה תלוי כל כך בכוח המושיע של השם של יָהוּשֻׁעַ.

אם אתה מאמין לזה או לא שהשמש יעלה מחר, זאת יעלה. כמו כן, אם אתה מאמין לזה או לא שיש לך רק דרך אחד לגאולה הדרך היחידה הוא -- יָהוּשֻׁעַ -- זה נכון כי יָהוּה אוּלהִים של יָשׁוֹרְאֻל (שם שירי של "ישראל" בתנ"ך הקדוש) הצהיר אותו!

מה שהוא אומר הולך! מה הוא בכוח אם לא להיות מצויית?

ויָהוּה אוּלהִים הוא המקור הנשימה שלך כרגע!

יָהוּה אוּלהִים הצהיר שאף אחד הזה יכול לגשת אליו עכשיו חוץ מדרך התיווך של המושיע ורק מתווך בין יָהוּה אוּלהִים ובן האדם -- מֹלְכִי-אוּל יָהוּשֻׁעַ הֹל-מֶהוּשְׁחַי (המשיח, ביטא: מֶהוּשְׁחַי -- מבטא של עברית עתיק.)

מי יעיזו לא לציית לצוים שלו ולא ילך ללא עונש?

בודאי אנחנו נתקרב ליוצר שלנו בזמנים שלו, לא במה שאנחנו נסבור להיות דרכים שלו. הוא הנורא יש!

יָהוּה, האחד, הקדוש של ישראל! הוא בן אדם הכי חשוב שאתה אי פעם תפגוש בכול חיים שלך וחיים לאחר המוות!

כל כך יחיד, כל כך יקר, כל כך גדול - יָהוּה!

אוּלהִים הוא המלה העברית העתיקה השתמש כמו שם-עצם ברבים - כותרת ברבים של השלושת (יָהוּה אוּלהִים, רוח קדוש ויָהוּשֻׁעַ) - היוצר הראשי - שאומר "הכול יכול ורב-עוצמה הנצחי" בככל.

כמו המלה האנגלית "כבש", שניהם משומש, כפי שהוא, ביחידה וגם שם-עצם ברבים רבים. זה מבוטא. אוּלְ-הִים עם המבטא על הברה האחרון.

שאלה: מי גאליו (Galio) ומה הוא עשה?

תשובה: הוא הפרוקונסול (מושל מושבה) של אכעיה (Achaia), כאשר הוא העמיד עם העובדות האלו, הוא אמר בתנ"ך הקדוש:

"בגלל שזה כולל שאלות על מלים ושמות וחוקים שלכם, מתנחלים את הענין בעצמכם. אני לא שתף לזה!" מעשי השליחים 18:15 תנ"ך קדוש.

אם הוא נשאר כלא מאמין, אני אתן לך ניחוש אחד איפה הוא עכשיו בחיי הנצח שלו! אבל המלים ושמות שהוא התעלם, עדיין כאן! אל לחקות אותו! תהיה חכם, למד ומחפש ישר של האמת!

שאלה: איך חיוני השם מהיוצרים. נקודת מבט?

תשובה: "כל אחד שקורא אל השם של יָהוּה תנצל!" יָאֻל (יוֹאֵל) 2:23 ומעשי השליחים 2:12 תנ"ך הקדוש.

"פונה מהחטאים שלכם ומושקע, כל אחד ואחד מכם, בשם של יָהוּשֻׁעַ הֹל-מֶהוּשְׁחַי, לסליחה מהחטאים שלכם, ואז אתה תקבל את המתנה של רוּחַ-יָהוּה (רוּחַ של יָהוּה אוּלהִים)." מעשי השליחים 2:38 תנ"ך הקדוש

(רוח -- ביטא רוּ-חַ)

"כל הנביאים יעידו עליו, שכל אחד שיאמין בו יקבל מחילה של חטאים דרך שלו השם יָהוּשֻׁעַ!" מעשי השליחים 10:43 תנ"ך הקדוש.

"אני כותב אליך ילדים יקרים, כי החטאים שלכם נסלחו דרך השם שלו - יָהוּשֻׁעַ!" הראשונה יָהוּחָנָם (יוֹחָנָן) 2:12, תנ"ך הקדוש.

"שאתה תקרא שם שלו "יָהוּשֻׁעַ" הוא ייציל את האנשים שלו מהחטאים שלהם!" מַן-יָהוּה 1:21, תנ"ך הקדוש

"לכל מי קיבל אותו, לאלו שהאמין בשם שלו, הוא נתן את הזכות להיות הילדים של יָהוּה אוּלהִים." יָהוּחָנָם (יוֹחָנָן) 1:12

"כי הוא אוהב אותי, אומר יָהוּה אוּלהִים, אני אציל אותו. אני אגין עליו כי הוא יכיר בשם שלי. הוא יקרא עלי ואני אשיב לו. אני אהיה איתו בצרות, אני יושיע אותו ויכבוד אותו. עם חיים ארוכים שאני אספק לו ואראה לו את הישועה שלי." תהילים 91:14-16, תנ"ך הקדוש.

"העזרה שלנו הוא בשם של יָהוּה אוּלהִים, היוצר האמתי של שמיים והארץ!" תהילים 124:8

"מי עלה לשמיים ובא למטה? מי אסף למעלה הרוח בחלול של הידיים שלו? מי עטף את המים גלימה שלו? מי הקים כל הסופים של כדור הארץ? מה שם שלו והשם של הבן שלו? אמר לי אם אתה ידע." מַאֻשׁלֵי 30:4

"הם שיודעים את השם שלך ישים את האמון שלהם בך!" תהילים 9:10

"הלל את יָהוּה אוּלהִים איתי, בו רומם את השם שלו ביחד!" תהילים 34:3, תנ"ך הקדוש.

"יָהוּה, יָהוּה, איך מצוין השם שלך בכל כדור הארץ!" תהילים 8:1 תנ"ך הקדוש.

"מהושוע (משה) אמר ליָהוּה אוּלהִים, 'מניח שאני הולך ל-יָשׁוֹרְאֻלִים (ישראלים) אגיד אליהם -- האול מהאבאות שלכם שלח אותי אליכם -- והם שואלים אותי, מה הוא השם שלו?'

אז מה אני אגיד להם?' יָהוּה אוּלהִים אמר למהושוע (משה),'שאני מי אני. זה השם שלי לנצח על ידי זה אני להיות נזכר מדור לדור!'" שֻׁאַמוֹס 3:13-15, תנ"ך הקדוש.

שאלה: אם זה באמת האמת, למה לא המלומדים של תיאולוגיה ומומחים דתיים ואחרים מלמד אותם?

אול-מאלחי יָהוּשֻׁעַ המהושחיו אמר. "שאני מהלל אותך אבא, שליט של השמיים הארץ, כי אתה הסתרת את הדברים האלו מהחכמים והמלומדים של העולם, וגילית אותם לילדים קטנים. כן, אבא, לזה היה התענוג שלך!" לוקס 10:21 ת"נך הקדוש.

"אבל יָהוּה אוּלהִים בחר בדברים הטיפשיים של העולם לבייש את החכמים של העולם. הוא בחר בדברים הצנועים של העולם והדברים השנואים -- והדברים שלא -- לבטל את הדברים שכן, שהאף אחד לא יכול להתגאות לפני יָהוּה אוּלהִים." הראשונה הקורנתיים 1:27-29, תנ"ך הקדוש.

בנוסף, "הסופרים שינו את המלה" במיוחד השמות! זכור את יַרְמִיָהוּ (יִרְמְיָהוּ) 8:8 ב תנ"ך הקדוש!

יָהוּשֻׁעַ אול מאלחי גם אמר. "צער אלכם מומחים בדת! בגלל אתם מסתירים את האמת מהאנשים. אתם לא מקבלים את זה בעצמכם, ואתם מנועים מאחרים סיכוי להאמין לבזה!" לוקס 11:52 תנ"ך הקדוש.

הם לקחו את המפתח למלא את ידע רוחני השם!

אול-מאלחי יָהוּשֻׁעַ גם אמר. "צר הדרך וקשה שמוביל לחיים, ויש רק כמה מעטים שמוצאת את זה, אבל רחבה הדרך ורחבה שמוביל להרס, ויש הרבה מי שהולכים בדרך הזה!" מַן-יָהוּה 7:13-14, תנ"ך הקדוש.

קשה, כן, במיוחד המבטא ללאלו שלא רציני על הדברים של יָהוּה אוּל, היוצר.

גן עדן יכולים רק להיכנס בדרך השער הצר -- ומאלחי-אול יָהוּשֻׁעַ הוא השער של הדיר כבשים. אין כל איש שיכול לגשת ליָהוּה אוּלהִים חוץ מדרך יָהוּשֻׁעַ - ואלו האמת מפורשות בתנ"ך הקדוש!

חזור על זה, כל איש יכול לגשת לגבוה מכולם - יָהוּה אוּלהִים - חוץ מדרך התיווך של מֹלְכִי-אוּל יָהוּשֻׁעַ הֹל-מֶהוּשְׁחַי!

האם זה ברור? זאת האמת!

וגם, אם אתה מאוד מוכר עם הארועים היסטוריים בתנ"ך, אתה בודאי יודע שהרוב לעיתים קרובות לא נכון! יש תמיד שאריות שיָהוּה אוּלהִים היה שמח עם להציל ולשמור!

שארית! המתחרט, שומר-חוק - עומד, הציתן, הצדיק, אהובים את האמת - ושנאה כל הדברים המזויפים ושקרי.

אז אל לבסס את העתיד הנצחי שלכם בסקרים או דעות ציבוריות וקבלה סוציאלית. העולם נשלט על ידי השטן העז הפראי! (בגרמני, "אל (אלוהים)" נקרא "משוג" מאוד דומה ל"עז")

תמיד זוכר: צר הדרך! רק כמה מוצא את זה!

צר הדרך! יָהוּשֻׁעַ הוא הדרך, האמת והחיים!

מֹלְכִי-אוּל יָהוּשֻׁעַ הֹל-מֶהוּשְׁחַי הוא השם המקורי שלו!

המקורי הוא הטוב ביותר!

שאלה: למה אתה משתנה את "אל {אלוהים}" בשם קורא?

תשובה: זה לא, אני חוזר, לא משתנה. למעשה, אנחנו חוזרים לשם למקורי והאמתי, השם וללא שינוי, היוצר והֹל-מֶהוּשְׁחַי (משיח) שלו! אנחנו הולכים לשם למקורי והטוב היותר!

יָהוּשֻׁעַ הוא העברית המקורי של המשיח!

כאשר התנ"ך הקדוש תורגם ליוונית, עצוב לומר אבל, השם של ציוצר והמשיח שלו גם תורגם! כדור הארץ חייב היה לרעוד עם רעידות חמורות!

כדי להיות נאמן למקוריים בלתרגם את התנ"ך, הדרך הנכונה צריכה היתה לתעתק את שהשמות, לא מתורגמים. זה אומר השמות היו צריכים להעביר קול לקול, הברה להברה, בנוגע לשמות נכונים, במיוחד אם מהיוצר שלנו והנבחר שלו. אבל, לרוע המזל, זה לא היה מה קרה. השמות תורגמו, וגם התחלף!

התחלף לשמות של אלילים שונת!

יָהוּשֻׁעַ הוא השם מעל כל שם. יש כל כך הרבה כוח אחרי השם הזה. לא יהיה צריך לתרגם לעִיסוּס (iesous) נשמע כמו זֶאוּס (zeus), כי אחרי עשו את זה, שנתה והחליף את הרוח הלא נראה מאחורי השם הנורא הזה!

זכור, השם המציג כל האישיות, הקשרת וסמכות מאחורי בן האדם. להחליף את השמות של יצורים הקדושים כולל לשנות את הרוח יויצגו על ידי השמות האלו, והאישיויות ואותיות, תפקידים בחיים וגם הכוחות הרוחניים שמופעלים על ידי השמות האלו.

וחוץ מזה, העם יָהוּה אוּלהִים, היוצר שלנו, נתן את אישרו לשנות את השם הקדוש שלו?

"זה שם שלי לנצח, על ידי אני להיות נזכר מדור לדור!" שֻׁאַמוֹס 3:13-15 תנ"ך הקדוש.

אמת, אנשים שונים, יש שפות שונות, ושמות אחרים לדבר או אדם ביניהם.

למשל, האנגלית ג'מס הוא תיאגו (Tiago) בספרדית, ג'ורג (George) יהיה ג'ורגיו (Giorgio) באיטלקי, וכולה.

אלו הם יסודות ומנהגים ומסורות של אנשים, למען תועלתיות, אז יהיה קל יותר לבטא, שכיונו לנטיות מהתבניות של הדיבור שלהם, לכן עושים את התנ"כים המודפסים ראויים למכירה.

להביא לזיכרון שלכם איך יָהוּה אוּלהִים היה רציני עם מובנים קישר לנתן שמות, אתה זכור איך הוא שינה את השמות של אברהם ויעקב ואיך הוא במפורש אסר את השמות של ינתן הטבול אחר ממה שהוא פיקד. תראו: לוקס 1:59-64 גם השינויים של פטרוס בשם שלו. למה?

כי שמות נכונים ואישיים אומרים הרבה! זה מציג כל האופי, הכשרות, שם, יכולות, סמכות, תכונות והשלמות של בן האדם שהוצג על ידי השם המיוחד הזה! ולחשוב שהשם של המשיח נפסק על ידי יָהוּה אוּל הכול-יכול עצמו, אמר לבתולה מאורו-אם (מרי) על ידי המלאך שלו!

תמיד זכור במחשבות גם שאנשים מתמודדים {מתעסקים} עם רוחניים יצורים לא נראים, מאחורי כל שם שהם משתמשים בתפילות או כל תקשורת אסורה ואחרת עם העל טבעית.

זכור, הם לא נראים, לכן אנחנו חייבים להיות מאוד זהירים ומיוחדים לזהות מי אנחנו מתמודדים ומתקשרים.

מה או מי בלתי-נראה, יצורים רוחנים ובלתי-נראים יענה, בעולם העל טבעי שמסביב אותנו, רוחות טובות או רוחות רעים, יתלה אך ורק באיזה שמות שאנחנו נקרא אליהם.

שמות נכונים יפעילו רוחות ויוצרים טובים, שמות לא נכונים יפעילו לא רצויים מוכרים ולא נכונים רוחות רעים, שמצוינים בלעשות כאילו או מחקים את הרוחות האמתיים, לרמות הרבה. רוחות רשעים הם שקרנים ורמאיים.

באמת, מתחזה.

מי אנחנו שאמורים לשנות את הצהרות של יָהוּה אוּלהִים בלי אישור ישיר ממנו? הרצון של יָהוּה אוּלהִים יעשה, היוצר, המקור האמתי שלנו! לא הרוצן שלנו אבל הרצון שלך יעשה בכדור הארץ כמו שזה בשמיים. מה השם שלו בשמיים?

בודאי לא "אל (אלוהים)"! שמות של אלילים אסורים להיות מדובר בשמיים על ידי היצורים שלו. וחוץ מי זה, יָהוּה אוּלהִים בפרוש פיקד שאנחנו לא נדבר על השמות של אלילים בשפתיים שלנו!

אז להשתמש בשמות מתורגמים הוא כמו ללכת בחול טובעני!

זה יהיה מקובל ליָהוּה אוּלהִים אם זה היה האנשים שהתאים ולנהוג בהתאם לשם שלו ולא הדרך האחרת. הוא לא עונה כאשר אתה קורא לו על ידי שם אחר, במיוחד עם זה שייך לאלילים מתחרות. זכור, הוא הכל-יכול ורב-עוצמה!

עוד משהו, איך אתה יכול להיות בטוח שאת קורא ליָהוּה אוּלהִים אם אתה קורא לעל אחר בעוד תרגום של השם שלו, שהוא מעולם לא אישר?

זה כמו אתה מנסה להתקשר לידיד אבל מחייג למספר הלא נכון! או ד"אל ואתה שולך את הד"אל לכתובת שונה!

והמתחזה מענה ומרמה אותך בסוף הקו האחר של הטלפון! זה יהיה כמו אחד באפריל כל יום!

היזהר! אתה הוזהרת!

אל תהיה מרמה אבל במקום, תהיה חכם, מבחינה רוחנית וכתבי הקודש!

זכור, שמות נכונים מעולם לא חייבים להיות מתורגמים, אבל במקום, הם חייבים להיות לתעתק (העברה, להעתיק קול לקול) בלתרגם את התנ"ך הקדוש לתוך שפות שונות!

"אבל אנחנו צריכים לשנות את השם של היָהוּה אוּלהִים לתוך השם של אליל מקומי של האנשים, אז יקבלו את התנ"ך ברצון."

דוגמה: יש השבטים במיקרונזיה שסגד לאליל מקומי שהם קוראים "בל" - אז זה יהיה חכם להשתמש בשם הזה ליוצר בלתרגם את התנ"ך לשפה המקומי שלהם?

אז איך הם יקבלו את הת"נך אם אתה לא תסכים, קודם כל, שהרוח-אליל של הדמיון שלהם הוא נכון?

אז, השורה הרשונה של התנ"ך הקדוש המתורגם יקרא "ברשית, 'בל' יוצר את השמיים והארץ!"

חילול מזעזע!

או אם במקום אחר, האליל המקומי נקרא --גִ'זֶאוּס (Gee-Zeus), אז המלים בהתנ"ך הקדוש יצטרכו לשנות ולתקן את תירגמו כמו לזה:

גִ'זֶאוּס (Gee-Zeus) הוא הדרך, האמת והחיים."

אתה חייב גם להיות מזועזה בגלל החילול הזה כמו מוקדם לכן!

למה לא?

כי אנחנו שמענו את זה לכל כך הרבה זמן שאנחנו רגילים לזה, לכן אנחנו לא שואלים עוד אם מה שאנחנו שמענו נכונים או לא!

שקרים לעיתים קרובות שחזר על עצמו יהיה מקובל לאנשים ללא מחשבה אחרי מספיק זמן, ולזמן יותר ארוך, הם אפילו מהגן על זה כמו שזה שאמת! ואפילו מוותר על החיים שלהם בגלל לשקר הזה! הרבה אנשים 'לענות' את עצמם בגלל חוסר ידע.

אף על פי התיב יכול להיות שונות, עדיין השם של האלילים נקראות, חבוי מאחורי התיב השונות אבל מיצרות את אותו פונמים וקולות. זה מה המלה "על-טבעי" מתכון. רשע שמוסתר, שקשה להבחין בו, לאלו שחסר זהירות.

האם אתה תקרא את הבן שלכם זטן זֱיְתַן (ZHEYTAN)?

למה לא? כי זה נשמע כמו השַטַן (Satan)!

אבל זה רק אחד מהתיב השונות. עדיין אתה לא תקנה את הרעיון. התשובה ברורה.

ברור? אכן!

אז למה רוב האנשים בבורות עושים את גִ'זֶאוּס (ישו) (Gee-Zeus) כמו בעל שלהם או אלוהים?

האנשים שלי מושמדים על חוסר הידע שלהם.

ויש נחש, בערמומיות מרמה את כל העולם.

אבל השטן תמיד כרע ברך לפי מֹלְכִי-אוּל יָהוּשֻׁעַ הֹל-מֶהוּשְׁחַי!

האם אתה ידעת שזה זֶאוּס (zeus) הוא האל או אליל של סערות, סופות טורנאדו, סופות רעמים, ציקלונים וכל מיני הפרעות של מזג האויר קטסטרופלי?

אז אם אתה רוצה למנוע מהאסונים האלו, קץ מעכשיו מלקרוא לרוח של אליל החושך הזה, מרמה את כל העולם עם היומרנות ושקרים שלו.

אבל מֹלְכִי-אוּל יָהוּשֻׁעַ הוא האור של החיים, והוא הראה להשמיד את העבודות של השטן. ואנחנו עכשיו קשרים או לגרש את כל הרוחות הרשעים שקשר עם עבודת אלילים לזאוס ו'אלוהים' בכלך ובכל מקום אחר, בהול שואם מֹלְכִי-אוּל יָהוּשֻׁעַ הֹל-מֶהוּשְׁחַי, וכולנו אומרים, באמת, כך תהיה.

ידעתה? גם שהשם המקורי של הספר של גימס בתנ"ך הקדוש היה יָהוּה-כַף (Yaocaf) עם הכתב של אנגלית קרא גִ'כוֹב (Jacob), ולא גִ'מְס. זה רק בגלל המתרגמים רצו לשמח את המלך גימס של אנגליה ששלם את שכרם.

גם, בת-הדוד של הבתולה מאורו-עם (מרי) ניתן תרגום לשם של אליזבת לשמח את מלכות של אנגליה אז.

האם אתה באמת מאמין שבימים האלו של הלידה של המשיח, אנשים ישראליים היו בעלי שמות כמו גִ'מְס?

עכשיו, אתה חכם מספיק לתת תשובה ישרה, אפילו בלי לימודים רציני בת"ך. שכל ישר פשוט יגיד לך זה זיוף!

אז אתה חייב להמשיך לחפש עמוק יותר, לדעת את האמת והישרות חבוי מאחורי התרגומים האלו, להגיע לעברית העתיקה ולשורשים של המלים ולעדת מה הכוונה המקורי ומיועדת שלהן!

אפילו חיות פראיות מחפשות את השורשים שלהן, הורים ומקורות, ובודאי אתה באמת חכם יותר מחיות.

ועוד סיבה אחת למה אתה בחיים כאן בכדור הארץ זה לחפש, ושואל אל הבורא שלך, היוצר שלך, המשיב חיים שלך!

שכל ישר פשוט הוא מספיק סיבה לעשות זה. ואתה ניתן כל כך הרבה שנים לסים את המסימה הזאת של להגיע חזרה ליצור שלך.

המוקדם יותר שאתה עושה את זה, החיים שלך בכדור הארץ יָהוּה טוב יותר, גם בחיים לאחר המוות!

האמת כל כך יקרה שזה חייב להיות מוקף על ידי שומרי ראש של שקרים!

כי רק האמת משחרר את האנשים לחפשי! מהקללות של האויב, של השטן ורוחות הרשעים שלו.

מֹלְכִי-אוּל יָהוּשֻׁעַ הוא הדרך האמתי, האמת והחיים!

לא גִ'זֶאוּס (Gee-Zeus) של מיתולוגיה היוונית, וכת פרימיטיביים.

עכשיו, אתה רואה!

אותו הולך לשמות אלילים כמו ה-"שם" זו בה מהאלילה "שמירמיס" אמא של נימרוד, סגידה בדתות בבלית מיתולוגי בפרימיטיביים ו"אדוני" (שם מהאליל היווני אדוניס).

אנחנו לא רוצים לפגוע באף אחד. אנחנו פשוט רוצים לתת לך להכיר את האמת, של האהבה האמיתי בלבבות שלנו בשבילך!

יותר טוב האמת לעיתים קרובות כואבת משקרים שמכוסה עם סוכר!

פצים מחבר יותר טוב משקות מאויב (כך נאמר בסחפר משלי).

בודאי אתה תבוא באמת להבין עכשיו איפה האנשים היהודיים הלכו מהמסלול שנכון שהוביל לכמה מקרים חסרי מזל בהיסטוריה שלהם, כמו שעם איפה יָהוּה אוּלהִים, השומר האמתי של יָשׁוֹרְאֻל, כמו הוא לא היתה מגונן או בשליטה.

אבל יָהוּה אוּלהִים ידע מה שקרה כל הדרך, והוא נתן למקרים האלו לקרות, כמו אמצעים של ענישה, לגרום את האנשים היהודיים לחוזר אליו, יָהוּה אוּלהִים, ובאמת מכיר שהוא, לא "השם" או "אדוני" השומר האמתי של יָשׁוֹרְאֻל (שם שירי של ישראל).

אמת היא אמת, וזה יהיה יותר טוב בשבילינו לקבל אותו. אז אנחנו משתנים, אז זה יהיה יותר טוב איתנו ולרוב גבוה שלנו!

מי אמר שלהשתנות קשה? הכל בא קל שאנחנו מחליטים להשתנות! בוא נחליט בטובה של האמת.

אז קורא אליו עכשיו ושאול סליחה לכל עבודת אלילים, אף על פי זה לא מכוון. חטא זה חטא! בורות למילה של יָהוּה אוּלהִים לא פוטר אף אחד.

"האנשים שלי מושמדים בגלל חוסר ידע." הוֹשוּעַ (הוֹשֵׁעַ) 4:6, התנ"ך הקדוש.

"כל אחד שסרב לציית חלק מהחוק של יָהוּה אוּלהִים, אפילו בלי להבין את זה אשם בכל אופן!" וִיָקרֹא 5:17 התנ"ך הקדוש.

"אשם" מתכון לאחד שראוי להיות נענש!

"הוא שמכסה את החטאים שלו לא יצליח, אבל כל מי שיתוודה ונטוש אותם יקבל רחמים!" ספר מַאֻשׁלֵי 28:31, תנ"ך הקדוש.

"אם אנחנו מתוודים את החטאים שלנו, הוא נאמן והגון לסלוח לנו את החטאים שלנו ולנקות אותנו מכל החטאים!" הראשונה יָהוּחָנָם (יוֹחָנָן) 1:9 הנת"ך הקדוש.

"בוא עכשיו, לחשוב ביחד, אף על פי החטאים שלך כמו שני, הם יהיו לבנים כמו שלג. אף על פי הם אדומים כמו ארגמן, הם יהיו כמו שצמר!" יָשֻׁעַיָהוּ (יְשַׁעְיָהוּ) 1:18, התנ"ך הקדוש.

"אם אתה צייתן וללא היסוס, אתה תאכל את כל הטוב של האדמה. אבל אם אתה מסרב ומורד, אתה תהיה טרף על ידי החרב (מלחמה), בגלל לפה של יָהוּה אוּלהִים דיבר!" יָשֻׁעַיָהוּ (יְשַׁעְיָהוּ) 1:19-20 התנ"ך הקדוש.

אז בוא לנו להתחרט על-החטאים! כי בחרטה ומנוחה שלנו יהיה הישועה!

אנחנו צריכם להעצר להתפלל ולהלל את-"השם" ו"אדוני" כי יָהוּה אוּלהִים שונה כל מיני נוהל של עבודת אלילים, בלי קשר למי עושה את זה, אם יהודי או גוי.

אבל יש מיליונים שעושים את זה!

האם מספרים משתנים שקר לאמת?

זכור, רחב הדרך שמובילה להרס ויש הרבה, חזור על, הרבה מי הולך באותו זמן, אבל צרה וקשה הדרך שמובילה לחיים!

שארית, שארית, שארית! תמיד תיזכור!

אבל הרבה נפשים נזכו על ידי השיטה הזאת, אתה יכולת לומר. אולי. אבל נפשים זכו למי? ל"בל", "אדוניס", "זאוס" ואלילים אחרים! הכל חסר תועלתת, ביזבוז ענק, אלא אם אנחנו מתחרט ואומרים לכל אחד שבן האדם האמתי מאחורי כל התנ"ך הקדוש - יָהוּה, הנשימה האמתי מאחורי כל זה, הכול-יכול האמתי, ויָהוּשֻׁעַ הוא רק המשיח אותנטי, המקורי!

עכשיו אתה מבין איך ערמומי הקו של הסיבות שהסופרים לפי זמן ארוכות עקבו, להוכיח מה שנכתבו שהם אמנם לקחו את המפתח של ידע.

הם מחקו, ביטלו, שינו את בן האדם המקורי מאחורי הספר וייחס את הספר השלם על ידי אלילים שונים - אבל לא האחד הקדוש של ישראל. יָהוּה אוּלהִים!

זה דומה פירטיות של מוצרים צרכנים של היום, או אפילו שווה פירטיות של תוכנת מחשב, שלמעשה גניבה ספרותית של הסוג הכי גרוע.

ראה מה שקורה כאשר אנשים כוון את התנ"ך הקדוש לגחמות וקפריזה של האנשים לעשות את זה ראוי למכירה. או נעים שמיעה. הסוף מעולם לא מצדיק את מטרה!

זה למה אנחנו צריכם להתחרט מעכשיו, אנחנו תמיד נכיר במקור האמתי כוח מניע ראשוני של כל חיים שלנו, בן האדם האמיתי מאחורי הספרים של התנ"ך הקדוש - יָהוּה אוּלהִים יָשׁוֹרְאֻל!

הלל ליָהוּה אוּלהִים, היוצר האמתי שלנו! הרוב גבוה האמתי!

להניח, בלי להתוודות, שהתרגומים של היוצר שלנו או המשח שלו היו מותר, אז השם המדויק - כתב של "יָהוּשֻׁעַ" באנגלית צריך לא לו ג'וֹשֻׁעַ (Joshua) וגִ'זֶאוּס (Gee-Zeus).

"שמע בקולי, יָהוּשֻׁעַ, הכוהן גדול וכל הכוהנים האחרים, אתם דוגמות של הדברים המצוינים לבוא. אתה לא רואה? יָהוּשֻׁעַ מציג את המשרת שלי 'הענף' שאני אשלח!" זוֹכַריָהוּ (זְכַרְיָה) 3:8, התנ"ך הקדוש.

"יָהוּה אוּל צַבוּליָה (צְבָאוֹת) אומר: 'יָהוּשֻׁעַ, אתה מציג את האיש שיבוא, השם שלו הוא 'הענף' והוא יגדל למעלה מעצמו, ויבנה את בית המקדש של יָהוּה אוּלהִים. הכותרת המלכותי שייך לו. הוא ישלוט כמלך וכוהן, עם אחדות מושלמת בין שני המשרדים!'" זוֹכַריָהוּ (זְכַרְיָה) 6:12, התנ"ך הקדוש.

המלים האלו מהרוב גבוהות. יָהוּה אוּל גבוה!

הרוב גבוה.

אבל עדיין, לקבל טכניקות אנושיות של תרגומים, ולבסס את התפילה והישועה הנצחי שלנו זה כמו לבנות בית על חול! מעוד מסוכן!

זכור, אתה מתמודד עם האחד שעשה את השמיים וכדור הארץ!

האם התקשורת מתרגם את השמות של נשיאים, מלכות ונכבדים ואחרים לתוך שפות שונות, או הם מתעתיק?

הם לא מתרגמים שמות נכונים. כן, הם מתעתק אותם! כמה יותר השם של הרוב גבוה?

גם שהם הקדוש שלו מעולם לא חייב להיות מתורגם, אבל במקום זה חייבם לתעתק, אם מישהו באמת רוצה לעבר אמת פשוטה וטהורה.

"זה השם שלי לנצח!" "ואין שם אחר שנתן!"

בוא להתפלל ליוצר שלנו ברוח ובאמת, כי יָהוּה אוּלהִים מחפש את סוג התפילה הזה. תנו לנו להלל, להתפלל, להעריץ ולכבד את השם שלו!

"הו יָהוּה, יָהוּה כמה נפלא השם שלך בכל כדור הארץ!"

מקודש השם שלך, יָהוּה אוּל שלנו!

באיזו שם כל החיים שלך תלותתי על?

אם זה אחר מ"יָהוּשֻׁעַ" אתה חייב לשנות עכשיו!

כי, "אין שם אחר תחת השמיים נתן לאנשים על ידי איזה אנחנו חייבים להיות נחסכים חוץ מעל ידי השם הזה מעל כל שם יָהוּשֻׁעַ!" מעשי השליחים 4:12, התנ"ך הקדוש.

אין כל שם אחר! אין כל שם אחר! אין כל שם אחר!

כל סמכות בשמיים ובכדור הארץ היא מאחורי השם הזה!

אין כל תרגום של השם של הרוב מכובד, שום אישור על ידי האחד הקדוש של ישראל, אפילו לא למען תועלתיות או ראוי למכירה של התנ"ך הקדוש הפרסם.

כל יצור חייב ללמוד לקרוא ביוצר שלו. השם של היוצר שלנו לא חייב להיות מכווון לגחמה וקפריזה של היצורים פשוטים שלו!

יָהוּה אוּלהִים הוא היוצר, אנחנו היצורים שלו. זה מסוכן לברוא יוצרים מזויפים!

להשתנות מהמקורי לשמות מתורגמים ואחרים זה להשתנות מהרוב שם הרב-עוצמה, לרגיל, גס, ושגרתי!

מֹלְכִי-אוּל יָהוּשֻׁעַ הֹל-מֶהוּשְׁחַי הבן האחד והיחיד של היוצר שלנו, הקדוש של ישראל. ספר מַאֻשׁלֵי 30:4 של התנ"ך אומר שיש לו בן!

"יָהוּשֻׁעַ" הוא הבן שלו!

בוא נתן לו את הכבוד שמגיע לשם שלו.

מאז לפני אלפי שנים, יש כבר את המנהג ומסורת של שבטים שסגוד ומשרת חתיכה של איקונין או אליל תחת כותרות ושמות שונות, בדרך כלל משתנה ממקום למקום. אפילו היום, אתה יכול לראות העובדת אלילים ומנהג על ידי אלו שלא מכיר את הקדוש והאמתי של ישראל.

האליל של "האמא-ו-ילד" נקרא וסגוד בשמות השונים שלו וכותרות בארצות שונות, ואפילו בכפרים, של העולם הברברי או בעבודת אלילים.

בדרך כלל פרימיטיבי. עבודה של חושך, לומר את זה בכנות.

בוא נא לא לעשות מה המרושעים עשים! לא להיות מוסכם לדרכים ומסורות של העולם הזה, כי "השטן" או "שטור" ה-"אל" של העולם הזה!" השנית הקורנתיים 4:4, התנ"ך הקדוש.

"למה אתם גם שובר את הפקודות של יָהוּה אוּלהִים למען המסורות שלכם?" מֹלְכִי-אוּל יָהוּשֻׁעַ שאל את הסופרים. מַן-יָהוּה 15:3, התנ"ך הקדוש.

"מכיון שהאנשים האלו מציירים לידי עם הפים שלהם וכבוד אותי עם השפתיים שלהם, אבל סילקו את הלבבות שלהם רחוק ממני, והפחד שלהם בשבלי מלומד על ידי המצווה של אנשים פשוטים, לכן, הביט, אני שוב אעשה עבודה מופלאה בין האנשים הזא, עבודה מופלאה ופלא. לחוכמה של האנשים החכמים ישמד, וההבנה של האנשים נבון וזהיר יוסתרו (או על-טבעי)!" יָשֻׁעַיָהוּ (יְשַׁעְיָהוּ) 29:13-14, התנ"ך הקדוש.

תנו לנו לא לשים את מילים של יָהוּה אוּלהִים לכל השפעה ואמצעות מסורות ותרגולים של האדם! זה נתעב בעיני יָהוּה אוּל!

מֹלְכִי-אוּל יָהוּשֻׁעַ הֹל-מֶהוּשְׁחַי הוא השם המקורי!

המקורי הוא באמת הטוב ביותר!

שאלה: למה לדבר עברית?

תשובה: "בזמן הזה, אני (יָהוּה אוּלהִים) ישנה את דיבור האנשים שלי שחזירים אלי לעברית טהורה, אז שהם יוכלו לסגוד ליָהוּה אוּלהִים ביחד ברמוניה ובאחדות!" צַפְנַיָהוּ (צְפַנְיָה) 3:9, התנ"ך הקדוש.

אז אתה רואה, המטרה של יָהוּה אוּלהִים היתה תמיד, היוצר שלנו, לטהר את הלשונים של האנשים שלו החזירים (מתחרט) אליו, כי אתה זכור, מאז כישלון המחפיר של המגדל הגדול הזה בבל, הלשונים של האנשים יקולל, חוץ מעברית מקורית ועתיקה.

אתה לא יכול למנוע מעברית, אם אתה באמת מחפש האחד הקדוש של ישראל, היוצר שלך. יָהוּה אוּלהִים. כל פעם אתה פתוח את התנ"ך שלך, אתה בקרקע של עברית! המילה פשוטה שלך "אמן" הוא כבר עברית!

יָהוּה אוּלהִים, הוא המקור החיים שלנו, הוא דיבר עברית לאדם וחוה בגן עדן. אפילו מלאכים מתקשרים לדמותם בתנ"ך הקדוש בעברית, המושיע שלנו הוא עברית, גם המבשרים והנביאים דיברו עברית! זה שפה שמימי וקדושה!

זה למה השטן (הדרקון, נחש) שונא את זה כי הוא שונא כל דבר שקדוש ליוצר שלנו, יָהוּה אוּלהִים.

אפילו הבשר הוא נגד זה, אבל אנחנו הולכים ברוח, כי אנחנו אישים מתחדשים, אחרי כבלנו את מֹלְכִי-אוּל יָהוּשֻׁעַ, האחד והיחיד והשליט והמושיע האישי שלנו!

"עקב זה, אתם לא זרים יותר, אבל אזרחים עם אנשי יָהוּה אוּלהִים, וחברים במשק-הבית של יָהוּה אוּלהִים!" האפסיים 2:19, התנ"ך הקדוש.

"בן אדם יהודי ואמתי הוא כל אחד שהלב נכון עם יָהוּה אוּלהִים... יָהוּה אוּלהִים מחפש אלו עם לבבות שהחליף, מחודש ותחייה בלבבות ומחשבות!" הרומיים 2:29, התנ"ך הקדוש.

"לסיבה הזאת, אני כרוע ברך לפני יָהוּה אוּלהִים, ממי המשפחה השלמה שלו בשמיים ובכדור הארץ מסעף את השם שלו!" האפסיים 3:1 התנ"ך הקדוש.

אז אם אתה באמת נוצר מחדש רוחניות, אז, יָהוּה אוּלהִים שוקל אותך כיהודי ואמתי, ואם אתהש נחשב על ידי האבא שלנו כשייך אליו והגזע שלו, אז העים זה לא זכות גדולה לדבר את השפה של המלך?

איזה ברכה! איזה חסד! איזה פלא!

על תהיה חרד מהקושי המדומה! אם יש רצון, יש דרך! חוץ מי זה, יש לך בתוך את הרוח-יהושע (או הרוח של יָהוּשֻׁעַ) לעזור לך ולתת לך את רצון ויכולת. הוא ה-"מנחם" שלנו!

אתה לא צריך ללמוד את כולם, פשוט מה שיהיה שימושי בתפילות שלך, סגידה שלך, ולהלל.

האמן לי, זה כל אך קל!

סלק את המיכשול המנטלי במוח שמגיע מידי הבשר! פטר מזה עכשיו! התאמן בעושה מושלם! ללמוד עברית לא קשה. מה שהוא זה קשה להחליט אם ללכת עם זה או לא.

שאתה החלטת בטובת העברית, הכל נעשה קל!

ושאנחנו מבינים שזה הרצון יָהוּה אוּלהִים, שום דבר לא יוכל לעצור אותנו מלהראות לו כמה אנחנו אהוב ומעריך את האדיבות שלו על ידי לעשות את הכי כי טוב שלנו לשמח אותו!

"אתה תאהב את יָהוּה אוּלהִים, היוצר שלך, עם כל הלב שלך, עם כל הנפש שלך, עם כל הכוח של ועם כל המחשבה שלך! זה הדיבר הכי גדול וראשון (הכי גדול!)." מַן-יָהוּה 22:37 התנ"ך הקדוש.

אז מתחילים מעכשיו לקרוא ומשתמש באבא שלנו השם העברית המקורי וגם המשיח. זה הצעד הראשון.

הכל נעשה קל הלאה!

אנחנו יכולים לעשות כל דבר דרך מֹלְכִי-אוּל יָהוּשֻׁעַ הֹל-מֶהוּשְׁחַי שמחזק אותנו תמיד!

תכיר אותו עכשיו באופן אישי, עשה את זה עכשיו!

הרצון שלך יעשה, יָהוּה אוּלהִים, לא שלנו!

האבא: יָהוּה אוּל, הכל יכול ורב-עוצמה.

הבן: יָהוּשֻׁעַ, המשיח

הרוח: רוּחַ-יָהוּה, המורה, המנחם.

אלו הם לחם של ילדים. הם קלים ללמוד!

זכור: לתרגול עושה מושלם! אין מישהו כל כך קשה לומד כמו שמישהו שמסרב לראות את האמת. אבל אתה בטובת האמת שמשחרר אותך מכל מרמה של האויב.

התרגום של השם של המשיח הלא ניתן לשינוי, השם הפופולרי שהרוב מתקבל בה מבוסס של תרגום יווני. רובם לא היו יוונים אז למה הם קוראים בשם יווני?

ישועה בה מהאנשים היהודיים, לא מהיוונים!

חוץ מזה, השם של היוצר הרוב קדוש שלנו לא, אני חוזר, לא צריך לשנות לפי האזרחויות ושפות של בני אדם! זה בדרך כלל מנהג של עובדת אלילים ותפילה לאלילים שלהם!

מי לימד אותך שהשם של היוצר שלנו צריך להיות שונה משפה לשפה, או מארץ לארץ? מה הבסיס התנ"כי של המנהג הזה, אם בכלל?

בכלל לא!

איפה מישהו לומד דברים כאלה? בודאי לא מהתנ"ך קדוש! זה של העולם. אז תנו לנו ליצור מחדש ומתחיל לקרוא ליוצר הנכון והאמתי שלנו מעכשיו! אמ-נו!! (ש-"אמן" בעברית עתיקה וטהורה!) זה קל!

"אני אשנה את דיבור של העם המחזיר שלי לעברית טהורה, שהם יוכלו לסגוד ליָהוּה אוּלהִים באחדות!" כך הצהיר יָהוּה אוּלהִים הקדוש של ישראל! צַפְנַיָהוּ (צְפַנְיָה) 3:9, התנ"ך הקדוש.

"בהתחלה היה המלה והמלה היתה עם יָהוּה אוּל והמלה היתה אוּל. הוא היה עם יָהוּה אוּל בהתחלה.

דרך מֹלְכִי-אוּל יָהוּשֻׁעַ כל דברים נעשו. בלי מֹלְכִי-אוּל יָהוּשֻׁעַ, שום דבר לא נעשה שנעשה.

בתוך מֹלְכִי-אוּל יָהוּשֻׁעַ היה החיים, ושחיים היה האור של המין האנושי...

הוא היה בעולם, ואף על פי העולם נעשה דרך שלו, העולם לא הכיר אותו. הוא בא לזה שהיה שלו, אבל מהיה שלו לא קיבלו אותו... המלה נעשתה בשר וחיי בינינו!" יָהוּחָנָם (יוֹחָנָן) 1:1-14, התנ"ך הקדוש.

שאלה: מה אתה מתכון במלים "חיים נצחיים"?

תשובה: "זה חיים נצחיים: להכיר אותך, יָהוּה אוּלהִים (הקדוש של ישראל), כהיוצר האמתי, היחיד והכל יכול, והאחד שאתה שלחת - מֹלְכִי-אוּל יָהוּשֻׁעַ הֹל-מֶהוּשְׁחַי!" יָהוּחָנָם (יוֹחָנָן) 17:3, התנ"ך הקדוש.

שאלה: אבל העים זה לא נכון שכל התנ"ך הקדוש נכתב בהשראה של ה"רוח-יהוה", לכן אינו טועה ומהנשימה של יָהוּה אוּלהִים?

תשובה: המקוריים, כן! אני חזור, המקוריים, כן!

אבל זוכר, התנ"ך הקדוש שיש לך עכשיו הם רק אילתר של התרגומים מבני האדם של האורגינלים. זוכר גם שהאנשים שתירגמו את האורגינלים או מסמכים אחרים היו בעלי הנטיות הדתיות שלהם ומשוחד!

אתה יכול להיות מופתה אבל כל תלמיד של התנ"ך יודע שזה תנ"כים מתורגמים לא התיחסו להם כ"השראה" ומהנשימה של יָהוּה אוּלהִים.

המונחים האלו מתיחסים רק לכתבי יד המקוריים או חתימות.

עכשיו אתה יודע!

במונחים תנ"כים, המקורי תמיד הכי טוב!

אז מה לעשות? קבל את האמת עכשיו, שמתחרר אותך לחופשי!

אמרו לנו "להמשיך לשאול, ממשיכים לחפש ולהמשיך לדפוק אל דלתות, שאנחנו יכולים להיות ניתנים, שאנחנו יכולים למצוא ושהדלת יכולה להיות פתוחים בישבלנו!"

מֹלְכִי-אוּל יָהוּשֻׁעַ הֹל-מֶהוּשְׁחַי הוא הדלת לדיר כבשים!

ואנחנו הצגנו אותו אליך. יָהוּה אוּלהִים "חיועם" כל כך אדיב רחמני אלינו לגלות את עצמו והמובחר שלו שלינו. שאנחנו יכולנו לומר לכל אחד על האמת!

זה משמח את יָהוּה אוּלהִים לגלות את האלו לילדים קטנים!

אנחנו מלאים תודות ליָהוּה אוּלהִים!

תודה לך יָהוּה אוּלהִים!

שאלה: העם זה לא נכון שהמבטא המקורי של ארבעה האותיות התֶטְרֲגְרְאֲמַה (TETRAGRAMMA) העברית ב של הרוב גבוה בתנ"ך העברית אובד, שכח, ושאף אחד לא באמת יודע כיום איך זה בדיוק מבוטא?

תשובה: שמועות אומרות כל כך, כן! אבל הם פשוט שמועות וצירופים.

חשוב עכשיו ושקול את העובדות האלו. עד עכשיו, האנשים שלו עדיין נקראים "יהודים" ("יהוה-דים" -- להראות את השם של אולהים) בשפה שלהם, זה אומר הם מתיחסים לעצמם כ"יהוה-דים."

כמה מהאנשים היהודיים האמיץ שמות היום שעדיין משתקף את השם של הכול-יכול המכובד. דוגמות: אליהו, חנמיהו, נתניהו, עוזיהו, וכולה.

אפילו השמות של הנביאים בתנ"ך הקדוש פלוס אישיות אחרים ומקומות שציון בזה עדיין מגלים שבהחלט שהשם של הרוב גבוה נאדר!

עברית החדשה

עברית מקורית

יְשַׁעְיָהוּ

יָשֻׁעַיָהוּ

אֵלִיָּה

אוּלִיָהוּ

זְכַרְיָה

זוֹכַריָהוּ

צְפַנְיָה

צַפְנַיָהוּ

יוֹחָנָן

יָהוּחָנָם

מַתָי

מַן-יָהוּה

יְהוֹשֻׁעַ

יָהוּשֻׁעַ

יִשְׂרָאֵל

יָשׁוֹראֻל

לכן האמת היתה שם בעברית תנ"ך כל הזמן!

כל אנחנו צריכים לעשות הוא לשאול ויָהוּה אוּלהִים יתן לנו את החוכמה ואת הבחנה להכיר אותו באמת, וזה חיים נצחיים!

אז אנחנו ממשיכים לחפש ואנחנו ממשיכים לגלות!

עד עכשיו, הרבה יהודיים עדיין יודעים שהמבטא האמתי והנכון של השם, אבל הם לא מעזים לומר אותו בפוחד מחילול השם נורא בכול היקום השלם.

זה אמונה תפלה, כי בכול התנ"ך, הנביאים תמיד אמרו את השם של הכול-יכול בנבות שלהם לאנשים, החלקים היסטוריים ושירה של התנ"ך תמיד אומרים את השם כל הזמן, אז למה לפחד?

בוא לא נשתדל להיות יותר קדושים מהקדושים האמתים. וחוץ מזה ספר יָאֻל (יוֹאֵל) 2:23 בפרוש אומר: כל מי שקורא להשם של יָהוּה אוּלהִים לגאול! אנחנו היינו מעדיפים להאמין ומצייתים למה שנכתבים בתנ"ך הקדוש והמקורי ממסורות של אנשים.

יָהוּה אוּלהִים גרם לו על ידי הרוח-יהוה שלו (או רוח) שהשם שלו נכתב יותר מ-6,000 פעמים בתנ"ך שאנחנו נבין שזה המלה הכי חשובה בשלמותו!

מה שאסור הוא חילול של השם, לא סתם לאומר את זה, אם עשים את זה עם הערצה וכבוד רב! אתה מבין? אמנו!

"אל השתמש לרעה את השם של יָהוּה, האול שלכם, יָהוּה אוּלהִים לא יחזיק כל אחד חף מפשע שמשתמש לרעה את השם שלו." ספר הַדְּבָרִים 5:11, התנ"ך הקדוש.

שים לב: מה שאסור הוא השימוש לרעה, לא השימוש עם יראת כבוד! לא להוסיף, ולא להוריד ממה שנכתב בתנ"ך הקדוש.

הדרך הנכונה הזאת לומר את השם שמור בסוד על ידי אלו שיודעים אותו מהגויים, למנוע את חילול השם -- זה אולי נכון, אבל איבד בודאי לא וגם לא שכח, ובודאי שזה לא בלתי נודע!

אז הדרך הנכונה לבטא את תטראגמה העברית ידוע על ידי הרבה אפילו בין האנשים היהודיים, עד ליום הזה!

"לכן אני (יָהוּה אוּלהִים) יגלה את השם שלי לאנשים שלי והם יכירו בכוח בשם הזה. אז לבסוף הם יכירו שזה אני, כן, אני, שמדבר אליהם!" יָשֻׁעַיָהוּ (יְשַׁעְיָהוּ) 25:6, התנ"ך הקדוש.

למנוע את חילול השם, כמה מנהיגים דתיים כיתתי מוקדמים של ישראל עשוי זאת מנהג שלהם להשתמש בתחליפים, כמו: "השם", "אלוהים", וכולה. אז מה לא בסדר עם זה? מה התפיסה?

"אלוהים" מתכון ל"באל!"

התחליפים שכמה מקבוצות הכיתתי לפני זמן רב בטעות, להחלפו את השמות המקוריים וכותרות עם, הסתגלות לאלילים מקומיים וחברות פרימיטיביות שהיו בסביבה, שאז התיחסו לאלילים ביניהם!

בכנות, אולי, אבל באמת טעות! זה לא מפתיע אם הרבה נפשים באמת כנות עכשיו בגיהינום לחוסר ידע אז.

"האנשים שלי מושמדים בגלל חוסר ידע!" הוֹשוּעַ (הוֹשֵׁעַ) 4:6, התנ"ך הקדוש.

בגלל הידיעה מראש שלו, יָהוּה אוּלהִים חזה מראש שהשם שלו יחלל על ידי כמה אנשים רעים, וזאת היה הסיבה למה הוא הוראה עונש חמור לכל אחד שיחלל, לעג או מעליב את השם השלו רוב גבוה, יָהוּה אוּל:

"וכל מי שמחלל את השם של יָהוּה אוּלהִים בודאי ישלח למות, וכל הקהילה בודאי יסקול אותו, הזר וגם אותו שנולד בערץ. כאשר הוא יחלל את השם של יָהוּה, הוא ישלח למות!" וִיָקרֹא 24:16, התנ"ך הקדוש.

עד כמה זה מיוחס ליָהוּה אוּלהִים, זה מספיק הרתעה לכל אחד לבצע פשע זה. אין כל צריך להמציא חילופים של שמות להוסיף למה שיָהוּה אוּלהִים אומר שמספיקים.

דרכים חצופים ורעיונות לעזור את הרוב גבוה לנהל את המלכות שלו לעיתים קרובות מובילים לבילבול. המלים המגולהות של יָהוּה אוּלהִים מספיקים להריץ את הממשלה שלו עם צדק! אין כל צורך לחידושים ושינויים של האדם!

אל תוסיף או להסיר ממה שבתחילה נכתב בתנ"ך הקדוש, הרבה יותר עם משנים, מוחקים, מבטלים או משנים את השם!

עכשיו אתה מחליט מה זה באמת חילול השם לעיני יָהוּה אוּלהִים.

אז בוא נחזור להשתמש בשם המקורי שלו הנכון עם רצינות ועם הערצה הגדולה ביותר!

העובדה שהתטראגמה הזה נכתבה יותר מ-6,000 פעמים בתנ"ך מרמז שהרוב גבוה - יָהוּה אוּלהִים - חשב שזה נכון שאלו שקוראים את התנ"ך הקדוש תמיד יתיחס אליו על ידי השם האחד והיחיד שלו, על ידי זה הם יכירו בו כהאיש מאחורי התנ"ך הקדוש!

זה שם שלי לנצח על ידי זה אני נזכר מדור לדור יָהוּה אוּל!

כמו שהמתנה בלי הנותן ריק, גם כן התנ"ך הקדוש בלי היוצר מאחורי זה!

בוא עכשיו נשים את הסופר האמתי, יָהוּה אוּלהִים, לאיפה הוא צריך ובצדק שייך בתנ"ך הקדוש! אמנו!

שאלה: העם "יָהוּה" הוא קיצור של השם שלו יותר שם שלם?

תשובה: "יָהוּה" הוא לא קיצור.

"יָהוּה" הוא השם המלא והיחיד של הרוב גבוה שחושף!

כאשר נאמר, זה נשמע כמו הקולות הנעימים של רוח קלילה והעדינה, במיוחד ההברה השניה של השם הנפלא. לא מפתיע כי הוא הנותן לנו את החיים, הנשימה והרוח שלנו! יָהוּה אוּלהִים שלנו הוא רוח.

בעברית עתיקה, המלה "רוח" גם מתיחס לרוח!

זה נפוץ כיום, בלנסח שמות של אנשים, שהשם של יָהוּה אוּל צרוף עם תאורי וכותרות אחרים, שמשתקפת את נקודות אור או תכונות נדיבים של הרוב גבוהות, כמה דוגמות:

יָהוּחָנָם מובן יָהוּה הוא חנון "יוֹחָנָן"
יָשֻׁעַיָהוּ מובן יָהוּה יציל "יְשַׁעְיָהוּ"
מַן-יָהוּה מובן יָהוּה נעים "מַתָי"
יַרְמִיָהוּ מובן יָהוּה נעלה "יִרְמְיָהוּ"
יָהוּשֻׁעַ מובן הכוח של יָהוּה להציל (מושיע) "יְהוֹשֻׁעַ"

לכן, "יָהוּה" הוא השם השלם והנכון של האולהים שלנו, ראש של היוצר!

שאלה: העם היוצר שלנו בעל הרבה שמות? למה יש אנשים שמתפללים לשמות אחרים ושונים מהשם המקורי?

תשובה: רק השם האחד ומגולה, אבל הרבה כותרות שונות השתמשו בלבד או רק חיבור עם השם נורא הזאת: יָהוּה!

אתה חייב לדעת שההבדל בין "שם" ו"כותרת."

יש הרבה כותרות שאנשים משתמשים, כאשר מתיחסות לקדוש של יָשׁוֹרְאֻל, הם קדושים אבל יש גם כותרות לא קדושים, חלק אפילו עבודת אלילים וחילול השם!

כל יצור-רוח תואם ועונה לשם, למטרות של זהוי. לפרט את הזהותם.

שמות הם לזיהוי מתאימים ונכונים! הוסיפים כותרות לשמות לציין כמה תכונות של אדם כמו מיקום, סטטוס אזרחי, מקצוע, אופי, משרד, דרגה, וכולה.

למשל -

שם:

וולבר ג'ונס

 

כותרת:

מר, אדריכל, רפובליקני, נשיא, מושל מדינה, וכולה.

כותרות אחרים: נשיא, סנטור, חבר קונגרס, ראש עיר, אלוף משנה, גנרל, מנהל, נסיך, נסיכה, מלכה, מלך, וכולה.

אז רק שם אחד, אבל הרבה כותרות אפשריות. השם הוא לזהוי, הכותרות לקישוטים או להודיע לאנשים יותר על בני האדם מאחורי השמות האלו וכותרות ומה שהם עושים או מה מיקומים של סמכות שהם מתעסקים.

באותו אופן, היוצר שלנו יש רק שם אחד: "יָהוּה" אבל הרבה כותרות: הרוב גבוה, הקדוש של ישראל, הכול-יכול, היוצר, המפקד של הצבאות, האבא, וכולה.

לבן שלו, רק שם אחד: "יָהוּשֻׁעַ" כותרות: מֹלְכִי-אוּל (מלך), הֲמֶהוּשְׁחַיָה (משיחה האחד) או מלך של מלכים, גם נסיך של שלום, הלחם של החיים, עורך דין, מושיע, וכולה.

בתנ"ך הקדוש, נאמרים לנו להלל, לסגוד, לשבח ומברכים את השם שלו!

זה בסדר לכלול כל או חלק מהכותרות שלו אבל השם חייב תמיד להיות מפורש לזהוי נכון.

זכור, השם הוא לזהוי מדויק. הכותרות משרתות כתכונות.

יש הרבה דמותים בתנ"ך עם השם "יָהוּשֻׁעַ."

למי במפורש אתה קורא? מי הם אתה במיוחד מתיחס? לאיזה "יָהוּשֻׁעַ"? למשיח או לעוזר של משה?

אז אנחנו משתמשים ב-"מֹלְכִי-אוּל" ו-"הֹל-מֶהוּשְׁחַי" כתכונות. לפרט את האיש הלא נראה שאנחנו מתיחסים.

ברור מספיק? אמנו!

"כל מי שקורא לשם של יָהוּה אוּל לגאול!" יָאֻל (יוֹאֵל) 2:23 ומעשי השליחים 2:12, התנ"ך הקדוש.

רואה שהם לא נכתבו: "כל מי שקורא על הכותרת או כותרות של יָהוּה אוּל יחסכו.

"שזה אומר שאנחנו חייבים לקרוא על השם שלו ולא רק על הכותרות שלו, אם אנחנו באמת רוצים גאולה ושחרור, הגנה ויתרונות.

האם זה יותר מצרוף מיקרי שהשם של היורש של מהושע (משה) בתנ"ך קדוש נקרא "יָהוּשֻׁעַ?"? ושם הזה ניתנו אליו במקום השם הישן שלו "הושע"? זה רמז אפשרי באשר לזהות ל-"נביא" המובטחת מי שיָהוּה אוּלהִים ישלח אחרי מהושע (משה)? יָהוּשֻׁעַ! ראה בְּמִדְבַּר 13:8 התנ"ך הקדוש.

"יָהוּה אוּלהִים ירים למעלה נביא בשבילך כמוני, ישראלי, איש שאתם תחיב לקשב לו ושאתם תחיב לציית. לזה מה שבקשתם שאתם אולי לא תצטרך לקשב לקול המפחיד של יָהוּה אוּלהִים שוב, או תראה את האש הנורא של ההר, מחשש שתמותו."

"כך יהיה, יָהוּה אוּל אמר אלי, אני אעשה מה שהם ביקשו. אני ארים למעלה מבין האנשים נביא, ישראלי כמוך. אני אגיד לו מה לומר, והוא יהיה דובר שלי לאנשים. אני באופן אישי אתעסק עם כל אחד שלא יקשב לאליו למסרים שלו מאותי!" הַדְּבָרִים 18:17-19, התנ"ך הקדוש.

אין מישהו כל כך עיוור כמו שאלו שמסרב לראות!

"אם יש מתעורר ביניכם נביא או חולם החלומות, והוא נותן לך סימן או פלא, והסימן או הפלא בא לעבור, מהם הוא דיבר אליך, ואומר, 'בוא לנו ללכת אחרי אלילים אחרים שאינך ידועים, ובוא לנו לשרת אותם,' אתה לא תקשב למלים של הנביא או חולם החלומות, כי יָהוּה שלך האול שלך פשוט בוחן אותך לדעת אם אתה תאהב את יָהוּה שלך אולהים שלך עם כל הלב שלך ועם כל הנפש שלך!" הַדְּבָרִים 13:1-3, התנ"ך הקדוש.

נא לשקול אלו עכשיו:

שמות המקוריים
לפי התנ"ך

כותרות לפי התנ"ך

"יָהוּה"

יוצר, הכול-יכול, אבא, הרוב גבוהות,
הקדוש ושומר של ישראל, וכולה.

"יָהוּשֻׁעַ"

משיח, מורה, מושיע, מלך של מלכים,
נסיך של שלום, עורך דין, וכולה.

"רוח-יהוה"

המנחם, רוח של אמת,
רוח של יָהוּה, רוח של חסד, וכולה.

ראה שיש שם אחד שכיח לשילוש הקדוש ביוצר רוש.

"לטבול אותם בשם (יחיד) של האבא, הבן והרוח הקדוש." זה לא אמר "שמות," שזה ברבים. מַן-יָהוּה 28:19.

"אבא קדוש, מגן עלים על ידי הכוח של השם שלך -- השם אתה נתת לי -- שהם יכולים להיות אחד כמו שאנחנו אחד. בזמן שאני הייתי איתם, אני הגנתי ושמרתי עלים על ידי השם שנתת לי!" יָהוּחָנָם (יוֹחָנָן) 17:11-21.

קח הערה: כמו שאנחנו כאחד! כמו שאנחנו (ברבים) כאחד!

אז היוצר שלנו יש רק שח אחד, חזר על זה, רק שם אחד, אבל הרבה כותרות!

ועכשיו אתה יודע מה ההבדל בין כותרת ושם!

מאוד עוזר אליך!

תודות ליָהוּה אוּלהִים עכשיו לחוכמה, ידע ואור שהוא עכשיו נותנים לך, מהאהבה העמוקה שלו בשבילך.

זכור: הלל ולסגוד לשם הקדוש שלו! לא כותראות.....

שאלה: העים אני צריך ללמוד לדבר עברית להיות נוצל?

תשובה: אתה כבר משתמש במלים של עברית באוצר המילים שלך, אם אתה מבין את זה או לא. אתה לא יכול לתפוס את המובנים היותר עמוקים של התנ"ך הקדוש בלי להיות שקוע בעברית. הרגע שאתה פתוח לקרוא את התנ"ך הקדוש שלך, אתה בקרקע עברי!

דוגמות של מלים בעברית שבדרך כלל משומשות, במיוחד על ידי אלו שמוכרות את התנ"ך הקדוש: אמן, ביתלחם, מלכיצדק, זיון, שלומו, אברהם, למועל, ישראל, יעקב, בטן ואפילו המלה משיח ועמנואל בז'אנר העברי.

האבים המקוריים שלנו דיברו עברית, נח דיבר עברית, המשיח מגזע עברי, לכן היה השליחים והנביאים. אתה לא יכול להתעלם מעברית ובאמת להבין את התנ"ך הקדוש בעומק! אתה תפגוש אותו באופן אחת או האחר.

חוץ מי זה, עדויות מתחילים לעלות שמצביעות לעובדה הברית החדשה, שבעיקר נכתב על ידי אנשי של עבריים, בתחילה נכתב בעברית, ולא יוונית, במיוחד הספר של "עבריים"!

אבל נשאר כתבי ביד יווניים, אבל כתבי היד האלו היו תרגומים מהחתימות המקוריות כתבו בעברית!

השם של הרוב גבוה בעברית, השם של המושיע הוא בעברית, רוב התנ"ך הקדוש נכתבו בעברית!

אז זה חשוב בקידוש או תהליך טיהור של החיים שלך מחדש עם מֹלְכִי-אוּל יָהוּשֻׁעַ הֹל-מֶהוּשְׁחַי!

אבל להיות בקיא עם השפה לא תנאי מוקדם לקבל את החיים החדשים הזו עם המשיח.

לאלו שכבר יודע את האור של כתבי הקדוש לפני באתם להכיר את זה, זה הפרי שלכם למחפש הבלתי פוסק לאמת המושלמת ולא השורש.

להרבה, אף על פי, זה ההתחלה שלהם לחידוש רוחני טרי, עם חיים חדשים עם מֹלְכִי-אוּל יָהוּשֻׁעַ הֹל-מֶהוּשְׁחַי כהמושל והמושיע היחיד לחייהם.

לאחרים, זה חלק של מהגידול בגרות והרוחני שלכם במשפחה שלו, שאתה משונה מתהילה לתהילה, להיות תואם לדמות של הבן היקר שלו -- מֹלְכִי-אוּל יָהוּשֻׁעַ הֹל-מֶהוּשְׁחַי, שדיבר בארמי עברי במשך מסימה בעולם הזה!

אבל אתה חייב להאמין ולקרוא לשם האחד והיחיד שלו, כדי לקבל ישועה, והשם שלו הוא בעברית, ולא יוונית!

"כל אחד שקורא לשם של יָהוּה תנצל!" יָאֻל (יוֹאֵל) 2:32 התנ"ך הקדוש.

"ישוע נמצא באף אחד אחר, כי אין שם אחד תחת השמיים נתן לאנשים על ידי זה אנחנו חייבים להיות נחסכים חוץ מהשם. יָהוּשֻׁעַ!" מעשי השליחים 4:12, התנ"ך הקדוש.

"לכל מי קיבל אותו, לכל מי האמין בשם שלו, הוא נתן את הזכות להיות הילדים של הרוב גבוהה יָהוּה אוּלהִים." יָהוּחָנָם (יוֹחָנָן) 1:12, התנ"ך הקדוש.

"כי יָהוּה אוּלהִים כל כך אהב את העולם שהוא נתן את הבן אחד והיחיד שלו, שכל מי שמאמין בו לא תמות אבל יהיה בעל חיים נצחיים.

כי יָהוּה אוּלהִים לא שלח את הבן שלו לתוך העולם לגנות את העולם, אבל להציל את העולם דרך אליו.

כל מי שמאמין בו לא מגנה, אבל כל מי שלא מאמין לו כבר הרשיע כי הוא לא האמין בשם של בבן האחד והיחיד של יָהוּה אוּלהִים -- יָהוּשֻׁעַ -- יָהוּחָנָם (יוֹחָנָן) 3:16-18 התנ"ך הקדוש.

"אני (יָהוּה אוּלהִים) ישנה את הדיבור של האנשים שלי החוזרים אלי לעברית טהורה, שהם יוכלו לסגוד ליָהוּה אוּלהִים ביחד." צַפְנַיָהוּ (צְפַנְיָה) 3:9 הנת"ך הקדוש.

אז זה נכתב, לכן זה יעשה!

שאלה: באיזו שפה מֹלְכִי-אוּל יָהוּשֻׁעַ דיבר כאשר הוא למד כאן בכדור הארץ?

תשובה: מלומדים וחוקרים טוענים שזה היה שפה הארמי שהוא דיבר. זו אמין כי ארמי הכי קרוב לעברית עתיקה וטהורה, הסוג שאנחנו משתמש.

עברית עתיקה וטהורה קצת שונה מהעברית התנכ"ית או קלאסי, רק במבטא, אבל באופן בסיסי אותו דבר, במיוחד באשר לשורש של עיצור והברה.

הו, מֹלְכִי-אוּל יָהוּשֻׁעַ, נא עשה לי יותר כמוך!

עזור לי לדבר את השפה שלך ותן לי להיות יותר מוכר עם כל דברים יהודיים, שאני יכול באמת להעריך את השורשים של עץ הזית הזה עץ לאיזה שאני הייתי השתיל או באשר אני ענף טבעי!

"אני ישנה את הדיבור של האנשים שלי החוזרים אלי לעברית טהורה!" כך אמר יָהוּה אוּלהִים, הקדוש של ישראל צַפְנַיָהוּ (צְפַנְיָה) 3:9 התנ"ך הקדוש.

שאלה: העם אני יקרא ששייך לכת שאני אאמין בשם המקורי שלו?

תשובה: נפלא! אתה בחברה הבלעדית והנכונה של מאמינים בכול-יכול והמשיח האמתי! המאמינים המוקדם במשיח גם סימן אותם ששיך לכת של הנצרים! ראה מעשי השליחים 24:5, התנ"ך הקדוש.

כל מה שאנשים יסימן אותך לא חשוב.

מה חשוב הוא מי המושיע שלך, למי פקיד את החיים שלך כאן והחיים לאחר המוות? מי אתה באמת מהלל וסוגד? מי המגן, הסניגור וספק שלך?

אלו הם הדברים החיוניים בחיים שלך!

החלק הכי חשוב של החיים זה להכיר את יָהוּה אוּלהִים, היוצר שלך.

"זה חיים נצחיים. להכיר שאתה, יָהוּה אוּלהִים, הכול-יכול (רב-עוצמה), היחיד ואמתי והאחד מי שאתה שלחת, יָהוּשֻׁעַ הֹל-מֶהוּשְׁחַי!" יָהוּחָנָם (יוֹחָנָן) 17:3, תנ"ך קדוש.

"שאני אמרתי לך הדברים האלו כך שאתה לא תתפלא על ידי כל מה שקדימה בעתיד, אתה תהיה נדה מביתי כנסת, ואמנם הזמן בא כאשר אלו שיהרוג אותך תחשוב שהם עושים שרות לרוב גבוהים.

זה בגלל מעולם לא ידוע את יָהוּה אֲבִי (האבא) או אותי. כן, אני אומר לכם את הדברים האלו עכשיו כאשר הם קורים, אתם תזכור שאני הזהרתי אתכם." אמר מֹלְכִי-אוּל יָהוּשֻׁעַ יָהוּחָנָם (יוֹחָנָן) 16:1-4.

לחיות באופן בסיסי זה להתעסק בסחר או החלפה. אתה נותן את הזמן שלך ללמוד, אתה משיג תואר. אתה נותן את הכשרונות שלך בשרות למעביד, ואתה מקבל משכורת, בזה אתה נותן הלאה לצרכים יסודיים שלך ליום יום, כמו אוכל, בגדים, וכולה.

כמו כן, אם אתה רוצה להרוויח חיים נצחיים, או חיים שמימיים, אתה חייב לותר על משהו בתמורה, למשל, תענוגים של העולם או חיים לא רווחים. אתה חייב לתת כדי לקבל. אתה חייב לזרוע לפני אתה יכול לקצור. זה עיקרון אוניברסלי!

אז אם אתה רוצה לשייך לגוף הזה של מאמינים מי הרוב גבוה חושב שבאמת שלו, בעל יורשים עם מֹלְכִי-אוּל יָהוּשֻׁעַ הֹל-מֶהוּשְׁחַי, אתה חייב לותר על הרבה דברים!

אתה צריך להתעסק בסחר או החלפה עם היוצר שלך!

"כל מי שמחפש להחזיק את החיים שלו יפסיד אותו, אבל כל מי שיותר את החיים שלו למעני, ימצא זאת הרבה יותר!" אמר מֹלְכִי-אוּל יָהוּשֻׁעַ הֹל-מֶהוּשְׁחַי במַן-יָהוּה 10:39, התנ"ך הקדוש.

"לכן אף אחד לא יכול להיות התלמיד שלי אלא אם הוא קודם כול יושב וסופר את הרכת שלו ואז לוותר אליהם למעני!" אמר מֹלְכִי-אוּל יָהוּשֻׁעַ הֹל-מֶהוּשְׁחַי לוקס 14:33.

"אבל כל הדברים האלו שאני פעם חשבתי מאוד חשובים - עכשיו אני צריך לזרוק את כל אלו כך שאני יכול לשים את האמון שלי ותקווה ביָהוּשֻׁעַ המשיח לבד.

כן, הכל חסר ערך כאשר בהשוואה עם הידיעה הרווחי, היקר ערך של יודע מהמשיח, יָהוּשֻׁעַ, המושל של חיי.

אני שמתי הכול בצד, ספרתי את זה שווה לשום דבר, כדי שאני יכול להיות עם המשיח, להיות אחד איתו, לא עוד לסומך להיות צדיק מספיק אבל על ידי הסתמך על מֹלְכִי-אוּל יָהוּשֻׁעַ הֹל-מֶהוּשְׁחַי להציל אותי. כי הדרך יָהוּה אוּלהִים עשה אותנו נכונים עם עצמו תלויה באמונה -- לסומך על מֹלְכִי-אוּל יָהוּשֻׁעַ הֹל-מֶהוּשְׁחַי לבד.

עכשיו אני ויתרתי על הכל, אני מצאתי את זה להיות הדרך היחידה להכיר את המשיח ולחוש בעוצמה שהביא אותו בחזרה לחיים שוב, ולדעת מה שזה אומר לסבול ולמות איתו.

אז, כל מה שזה לוקח, אני אהיה אחד שאחיה בחידוש הטרי של חיים מאלו שבחיים מהמתים." אמר השליח שאול ב-הפילפיים 3:7-11, התנ"ך הקדוש.

אז מה תקבל בתמורה לכל אלו שמוותרים?

"שאף אחד תפאר באנשים כי יָהוּה אוּלהִים נתן לך הכל שאתה צריך... הוא נתן לך את העולם השלם להשתמש, את החיים ואפילו המוות הם המשרתים שלך.

הוא נתן לך את ההווה וכל העתיד. הכל שייך לך, ואתה שייך למשיח, והמשיח שייך ליָהוּה אוּלהִים," אמר השליח שאול ב-הראשונה הקורנתיים 3:21-23, התנ"ך הקדוש.

"תנו לי להבטיח לך שאף אחד לא ויתר על משהו -- בית, אחים, אחויות, אמא, אבא, ילדים, או רכוש לאוהב אותי ולהגיד לאחרים על החדשות הנפלאים, שלא יחזרו, מאה פעמים מעל, ביתים, אחים, אחויות, אמאות, ילדים, ואדמות -- עם רדיפות.

כל אלו יהיה שלו כאן בכדור הארץ תקופה הנוכחי הזה, ובעולם לבוא תהיה לו חיים נצחיים!" אמר מֹלְכִי-אוּל יָהוּשֻׁעַ הֹל-מֶהוּשְׁחַי ב-מרקוס 10:29-30, התנ"ך הקדוש.

החלפה הוגנת? איזו מציאה מצוינת! אתם בודאי לוקחים אותו עכשיו!

מֹלְכִי-אוּל יָהוּשֻׁעַ הֹל-מֶהוּשְׁחַי שאל הכל ממך כי הוא ויתר על הכל, אפילו על החיים שלו, כך הוא יכול לגאול אותך!

והוא בודאי יעשה כל מה שצריך, אפילו אם אתה הייתה בן האדם היחיד כאן בכדור הארץ לגאול. זה האהבה הגדולה שלו בשבילך!

יָהוּה אוּל, האול של אהבה נצחית ואמתי האחד שבאמת אוהב אותך. כי אתה כל כך יקר לאבא, יָהוּה.

יָהוּה אוּלהִים שלנו האולהים של אהבה. הוא אהבה!

זכור. החיים הוא כמו חלפה!

שאלה: מה אתה מתכון על ידי המלה {מילה} של העברי "נזרותי"?

תשובה: כאן הכוונה של המלה העברי העתיקה "נזרותי":

"נזר"

מתכון

"הענף"

"זרו"

מתכון

"הזרע" מאיזה המלה המודרנית " אפס " בא מ. הסתכל בסמל היה הצג {מייצג} את זה {אותו}, 0, שנראה כמו זרע!

"רותי"

מתכון

"סימן של הרועה שלי"

הערה: "אול" (ביטא "אול") מתכון "הכל יכול וחזק."

הכל מבוסס על המובנים המקוריים של המלים העבריים העתיקות והטהורות.

"תקשיבו לי, יָהוּשֻׁעַ, כוהן גדול, וכל הכוהנים האחרים, אתם הדוגמות של הדברים הנפלאים לבוא.

אתה לא רואה? יָהוּשֻׁעַ מיצג את המשרת שלי הענף, מי אני אשלח!" אמר שיָהוּה אוּלהִים ב-זוֹכַריָהוּ (זְכַרְיָה) 3:8, התנ"ך הקדוש.

"שם את הכתר על ראשו של יָהוּשֻׁעַ הכוהן הגדול. זה מה שיָהוּה אוּלהִים אומר על יָהוּשֻׁעַ, הכוהן הגדול: אתה מיצג את האדם שיבוא, של מי השם ה-"ענף" (נזר) -- הוא יגדל למעלה מעצמו (זרו -- זרע) ויבנה את בית המקדש של יָהוּה אוּלהִים.

שלו שייך הכותרת המלכותי. הוא ישלוט בשניהם כמלך וכהון, עם אחדות מושלמת בין שני המשרדים!" זוֹכַריָהוּ (זְכַרְיָה) 6:11-12, התנ"ך הקדוש.

"זה השלים את הנבואה של הנביאים: הוא יקרא הנצרי (או הענף)." מַן-יָהוּה 2:23, התנ"ך הקדוש.

"ואני נפלנו לקרקע ושמעתי קול אומר אלי, 'שאול, שאול, למה אתה רודף אותי?' 'מי מדבר אלי, אדון?' אני שאלתי. והוא ענה, 'אני יָהוּשֻׁעַ נזרותי (של נצרת), האיש שאתה רודף!" מעשי השליחים 22:7-8 התנ"ך הקדוש.

"ואתה בכל ספק יודע שיָהוּשֻׁעַ נ-ז-ר-ו-ת-י (של נצרת) היה בחר על ידי יָהוּה אוּלהִים עם ה'רוח-יהוה' ועם כוח, והוא הלך מסביב עושה טוב ומרפא כל מי היו בעל על ידי שדים, כיָהוּה אוּלהִים היה איתו!" מעשי השליחים 10:38 התנ"ך הקדוש.

שאלה: מה אתה מתכון על ידי המלים בעברית העתיקה "ה-מהושחיו"?

תשובה: הנה הכוונה של המלים בעברית העתיקה העתיקה "ה-מהושחיו":

"ה" הוא העברית העתיקה שאומרת "ה"

"מהושחיו" הוא עברית עתיקה שאומרת "המשח" תירגם ל"משיח" בעברית מודרנית.

דרך אגב, השם המקורי של משה בעברית עתיקה "מהושע" -- לכן כלהם מתאימים יפה ביחד כמו משחק הרכבה מסדרים את עצמם יפה להעלות עם דמות מגלה וטוטלית של התמונה האמתי ונכונה של היוצר-ראש שלישיה!

יָהוּה אוּלהִים אמר שהוא ישלח "הנביא" כמו מהושע (משה), למי שאנחנו נחיב לקשב ונציית." והוא לא אחר ממֹלְכִי-אוּל (מלך) יָהוּשֻׁעַ הֹל-מֶהוּשְׁחַי, המשיח המובטחת, מושיע, נביא ומלך!

שאלה: העם זה נכון להשתמש בכותרת "אל שדי"?

תשובה: לא, זה לא נכון. מחקר פשוט לתוך האישיות האמתי של "אל" במיתולוגיה הבבלית, יגלה ש"אל" היה אליל פגני מאוד פופולרי בהיסטוריה המוקדם של האנשים האלו.

הוא היה אליל קשור עם גילוי עריות, תשוקה, אי-מוסריות ובגידה.

המלה "שדי" מתיחס רוחות מפתות מהתחום הרוע. להשתמש בכותרת הזאת מפעיל רוחות מפתות עם התכונה אופיינית הבלתי-מוסריים של "אל", פתה הרבה אנשים לתוך עבדות אלילים. אפילו מכשפות יודעות את זה ומשתמשות בכותרת הספציפית הזאת במלות כישוף שלהן, ישיבות מרפאה דרך האמונה, וסגידה לשטן. תמיד תבדוק את זה!

אתה תמנע את המלכודות המתוחכמים ומרמה הנסתרת של האויב.

פשוט אל תלך עם ההמון. רחב הדרך שמובילה להרס והרבה הולכת לשם! אפילו צפורים בראשית בודקות משהו לאוכל אפשרי, לפני הם קוטפים, ובודאי אתה חכם יותר מצפורים. באמת חכם.

הכותרת הנכונה של היוצר האמתי יָהוּה אוּל, מבוסס בעברית עתיקה, "אול שועודי" -- שבמדויק מתכון "האחד ורב-עוצמה שהגאולה שלו מספיק" -- שיָהוּה אוּל, האחד ואמיתי.

זכור שיש קו דק בין שטרות כסף אמתי ומזויף. אתה לא תמצא שטר מזויף של שלושה דולרים. המזייף כמעט דומה לאמיתי, שבו אפשר להבחין בו רק דרך העיניים של בדיקת יסודי וחזותי.

חשוב יותר כאשר בדובר ברוחות על טבעי ויצורים בלתי נראיים.

תזהר מאוד מאוד, כי זה החיים השלמים שלכם כאן ובחיים לאחר המוות זה לנצח או להפסיד. מה זה מרוויח איש אם הוא מרוויח את העולם השלם אבל סובל את ההפסד של הנפש שלו?

לנבחרים, ונאמנים אמיתיים, כל עדות הכרחית. אבל לאלו שמסרב להאמין, כל עדות לא מספיק!

אין מישהו כל כך עיוור כמו אלו שמחליט לא לראות!

התנ"ך בפרוש מצביע למֹלְכִי-אוּל יָהוּשֻׁעַ הֹל-מֶהוּשְׁחַי כהמשיח המובטחת!

אבל אתה שייך לדור הנבחר, כמורה מלכותי, עם קדוש! אז עכשיו אתה מאמין!

אנחנו מאמינים שעל ידי החסד של יָהוּה אוּל, הרוח-יהושע עכשיו מלמדים כולחם, מובילים אותך לתוך כל אמת, מזכירים אותך מהמלים של מֹלְכִי-אוּל יָהוּשֻׁעַ, ועכשיו חושף את מֹלְכִי-אוּל יָהוּשֻׁעַ לכל אחד של ואחד מכם, ויָהוּה אוּל תמיד משגיח על מילותו שלו לבצע אותם.

אנחנו גם מאמינים שה"רוח-יהושע" הוא האחד שנותנים חיים ושמנים את המלים של יָהוּה אוּל, והוא עכשיו הרשיע את הלבבות שלכם לגבי חוטאים, צדיקות ושפיטה, ואנחנו קושרים כלחם לכניעה מלאה למֹלְכִי-אוּל יָהוּשֻׁעַ הֹל-מֶהוּשְׁחַי, עכשיו ולתמיד, אל שואם (שם) מֹלְכִי-אוּל יָהוּשֻׁעַ הֹל-מֶהוּשְׁחַי, וכולנו אומרים, אמנו!

זכור, כל ברך חייב להיכנע למֹלְכִי-אוּל יָהוּשֻׁעַ וכל לשון להתוודות שיָהוּשֻׁעַ הוא השולט אל הכול, לתהילה של יָהוּה אוּל, הרוב גבוה! וכל מה שאנחנו קשורים בכדור הארץ קשור בגבהים השמימיים כרגע!

"למטרה הזאת הבן של יָהוּה אוּל הראה, להשמיד את העבודות של הרשעה!" הראשונה יָהוּחָנָם (יוֹחָנָן) 3:8, התנ"ך הקדוש.

ואנחנו עכשיו קשורים כל רוחות רשעים ודתיים, כל רוחות משקרים, וכל רוחות מפתות ועצרים כל ההשפעות הרשעות שלהם ועל השליטה בכול הגוף השלם שלכם ואנחנו משחרר אותכם מכל הכוח של רוחות הרעות עכשיו!

אנחנו גם קושרים אותך להכנעה מלאה ומידי למֹלְכִי-אוּל יָהוּשֻׁעַ הֹל-מֶהוּשְׁחַי עכשיו ולתמיד!

בהול שואם יָהוּשֻׁעַ הֹל-מֶהוּשְׁחַי, וכולנו הסכמנו, אמנו!

זכור, שזה היה מֹלְכִי-אוּל יָהוּשֻׁעַ שמת למען החטאים שלך, לא דת.

דת זה לא מושיע.

יָהוּשֻׁעַ הֹל-מֶהוּשְׁחַי הוא המושיע שמוכן ומסגל לעזור, לאול, לרפה ולהציל אותך!

לנשקים המלחמה שלנו לא הנשקים של העולם. להפך, הם כל כך חזקים, באמצעות יָהוּה אוּל, להרוס מבצרים.

אנחנו הורסים וויכוחים וכל יומרנות שקבע את עצמו נגד הידע של יָהוּה אוּל, ואנחנו עכשיו לוקחים אסיר כל מחשבה ועשה את זה צייתן למֹלְכִי-אוּל יָהוּשֻׁעַ.

ואנחנו עכשיו מתגברים על השטן על ידי ה"דם" של מֹלְכִי-אוּל יָהוּשֻׁעַ הֹל-מֶהוּשְׁחַי ועל ידי המלים מהעדות שלנו, ובגלל התנגדנו לשטן, אנחנו זוכים!

הודות ליָהוּה אוּל גבור (לוחם האמיץ) שתמיד רואה לזה שאנחנו מנצחים במֹלְכִי-אוּל יָהוּשֻׁעַ הֹל-מֶהוּשְׁחַי, ובאמת אנחנו יותר גדולים מכובשים!

ואנחנו לא נותנים לשטן לגנוב בכל דרך המלים שיָהוּה אוּל זרה בלבבכם עכשיו ולתמיד!

בהול שואם מֹלְכִי-אוּל יָהוּשֻׁעַ הֹל-מֶהוּשְׁחַי, אמנו!

עכשיו שאתה מאמין בשם שלו ומקבל את יָהוּשֻׁעַ הֹל-מֶהוּשְׁחַי כהמשיח האמתי, אומר, מדבר, אני חוזר, אתה תדבר את התפילה הזאת כרגע, מהלב שלך:

תפילת חרטה של החטאים

יָהוּה אוּל, שנשאר בשואולמיו (גבהים השמימיים), אני עכשיו מאמין שאתה יוצר האמתי של הכל, היוצר שלי;

אני מאמין שאתה הקדוש האמתי של ישראל, אף אחד אחר; אתה האול של אברוהם, יהוה-צק (יצחק) ויהוה-כף (יעקב);

אני הודה שאני חטאתי נגדך, ואני עכשיו סלוח לכול אלו שפגוע בי בעבר;

אני באמת מביע חרטה לפנך.

נא טהר אותי עכשיו מכל החטאים שלי, על ידי ה"דם" של מֹלְכִי-אוּל יָהוּשֻׁעַ הֹל-מֶהוּשְׁחַי, מי, שאני מאמין, מת למעני, כתחליף האישי שלי;

אני עכשיו עושה את יָהוּשֻׁעַ הֹל-מֶהוּשְׁחַי האודמורול (שליט) האישי שלי ו"מהושחי" (מושיע);

אני מאמין שהוא מת לשלם לכל החטאים שלי, נקבר, וחזר לחיים שוב, הלך להיות עם יָהוּה אוּלהִים, ויחוזר שוב בקרוב ישלוט כמלך המלכים;

אני מאמין עם אמונה מושלמת בבוא של יָהוּשֻׁעַ הֹל-מֶהוּשְׁחַי;

זה נכתב: "כל אחד שקורא על השם של יָהוּה אוּל יחסך," ואני מאמין בתחית המתים של הצדיקים עד לגמול הנצחיים, והאבדון של המרושעים לגיהינום נצחיים;

נא תן לי עכשיו את ה"רוח-יהושע" לשכן בתוכי כמו ילד שנולד זה עתה במלכות הנצחי שלך של האושר, יושר, צדיקות, והקדושה;

וגם לטבול אותו ב"רוח-יהושע" אז אני יקבל את מתנות החיזוק שלו בחיים החדשים שלי כיָהוּשֻׁעַיה (מאמין נאמן);

אני מאמין שעכשיו אני מקבל את ה"רוח-יהושע" בלבבי, כהשליט, מושל ומורה, כמו שאני גם מאמין שאני מקבל את הרחמים, סליחה וניקוי וגם במתנות החיזוק של וגם טבילה ב"רוח-יהושע";

אני משבח, מהלל, סוגד הודות לך בשביל הגאולה החנים וישועה;

אני מתפלל על כול אלו, בהול שאום (בשם של) מֹלְכִי-אוּל יָהוּשֻׁעַ הֹל-מֶהוּשְׁחַי, ואמנו!

עכשיו אתה חופשי, אתה מורפה, אתה גאל ואתה שלם!

עכשיו, הלל את יָהוּה אוּלהִים של יָשׁוֹרְאֻל (ישראל) איתי, בוא לנו להלל את השואם (שם) שלו איתי ביחד!

עכשיו תתחיל את החיים החדשים שלך עם יָהוּה אבי (אבא) ולהגיד לאחרים על האהבה וגם שואם (שם) שלו ולהתחיל לאהוב ולעזור את שכנך!

"תאהב את יָהוּה האולהים שלך עם כל הלב שלך, עם כל הנפש שלך, וכל מוח שלך. ותאהב את שכנך כמו שאתה אהב את עצמך!"

אלו המצוות הכי גדולים וחשובים!

אז מתחילים לאהוב את יָהוּה אוּלהִים ושכנך עכשיו!

זכור זה היה מֹלְכִי-אוּל יָהוּשֻׁעַ שמת למען החטים שלך ולא דת. דת הוא לא המשיח. יָהוּשֻׁעַ הֹל-מֶהוּשְׁחַי הוא המשיח והוא מוכן לעזור, לגאול, לרפא, לחזק, להעשיר ולהציל אותך!

בהול שואם יָהוּשֻׁעַ הֹל-מֶהוּשְׁחַי, אמנו!

אם אין לך עותק של התנ"ך הקדוש, מוטב להשיג אחד מיד ולהתחיל לקרוא את המילים של יָהוּה אוּל! לגידול הרוחני שלך.

פשוט עשה את התיקונים ההכרחיים שאתה קורא, עכשיו שאתה יודע את אמת. זכור, אתה צריך להמשיך ללמוד את התנ"ך הקדוש לכן אתה תגלה יותר אמת שחיוני ומהותיות לחיות בחיים הגונים, בריאותיים ושופעות! תתחיל לקרוא את התנ"ך הקדוש עכשיו!

וכאשר אתה מתפלל יום יום, קרא ליָהוּה אוּל, ותמיד סגור את התפילה שלך בשימוש בשם של יָהוּשֻׁעַ הֹל-מֶהוּשְׁחַי, כי הוא אמר שאנחנו צריכים לשאול משהו מיָהוּה אוּל צרכים להשתמש בשם של השמיח.

אנחנו שואלים באמצעות החתימה של מֹלְכִי-אוּל יָהוּשֻׁעַ הֹל-מֶהוּשְׁחַי!

תוצאות אמתיות ומובטחות, מענקים, תשובות ויתרונות!

אל תעשה את זה, תאמין ועושה את זה עכשיו!

אם אתה, או מישהו שאתה מכיר, צריך כל סוג של עזרה, רוחני או באופן מהותי, תרגיש חופשי להתקשר או כותב אלנו, אם יש לך עוד שאלות.

אנחנו כאן לשרת ולדאוג לך כי יָהוּה אוּלהִים אוהב אותך! ומֹלְכִי-אוּל יָהוּשֻׁעַ הֹל-מֶהוּשְׁחַי גאל אותך!

אתה בדרך הצרה, אחרי הכל, כאשר אתה מקבל ועושה את מֹלְכִי-אוּל יָהוּשֻׁעַ הֹל-מֶהוּשְׁחַי כמלך והמשיח שלך!

אם אתה רוצה לקבל עותקים בחינם של הנ"ך הקדוש בעברית דו-לשונית, הברית החדשה, הכל בעברית, עם תרגומים לגרמנית, ערבית, פורטוגזית, רוסית, צרפתית, הולנדית, רומנית, ספרדית ושפות זרות עקריות ואחרות, כולל אנגלית כמובן, צור קשר איתנו בקרוב ואנחנו נשלח אותם אליך, בכל מקום שאתה נמצה, בחינם! אתה לא צריך לשלם על משהו.

זה השרות האישי שלנו למֹלְכִי-אוּל יָהוּשֻׁעַ להציג אותו והמלה שלו להמון, ולא משנה מה שפת הדיבור שהם משתמשות.

באופן חופשי אנחנו קיבלנו מיָהוּה אֲבִיהוּל, באופן חופשי אנחנו נותנים, כפי התנ"ך הקדוש פקד.

סיפרות אחרים שלנו שאתה יכול לבקש בחינם:

שאלה: כמה אישים יש ביוצר-ראש? 1, 2 או 3?

שאלה: מי "אללה" ו-מוֹהָמֶד של ה-מוּסלִמִים?

שאלה: מה אתה מתכון ב"תחייה רוחנית"?

שאלה: למה אנחנו מאמינים שיָהוּשֻׁעַ הוא המשיח המובטחת?

שאלה: העם מֹלְכִי-אוּל יָהוּשֻׁעַ הֹל-מֶהוּשְׁחַי הוא נצחי? או בן-תמותה פשוט?

שלאה: מה הטבילות שיָהוּה אוּל דורש מכל מאמין לעבור? מה אתה מתכון ב"טבילה של סובל"?

שאלה: מה אוביקטים של העל-טבעי ומה השפעות החולות שלהם?

שאלה: העם זה נכון שהנצרות ואיסלם באה מאותו שורש?

שאלה: למה זה לא נכון להשתמש בכותרת "אל" ליוצר-ראש? מי באמת "אל" במיתולוגיה?

שאלה: המלים "תוס" "דוס" ו"זאוס" מתיחסים לאותו רוח של אליל בעולם הרוחני והלא נראה?

שאלה: העם זה נכון שהסמלים השכיחים של כוכבים, לבבות, קשות וברקים הם סמלים של העל-טבעי שמשמשות לסגידה לשטן?

שאלה: למה האתיאיסטים לא יכול לענות לשאלות פשוטות לגבי הסיבה הראשונה או כוח מניע הראשי של היקום, המקור של הכל והסוף הסופי של הכל?

מי גרם את התנועה הראשונה ביקום, מי התחיל לזוז את הכל? מי יצר את כל היסודות ביקום? מי עשה את האלמנטים היסודיים של היקום? מה יהיה הסוף הסופי, אם בכלל?

שאלה: העם הפלה נחשבה על ידי יָהוּה אוּל כמו רצח תינוק? מה יָהוּה אוּל אומר על זה בתנ"ך הקדוש?

שאלה: העם יָהוּה אוּל חושב שלחתן עם מישהו גרוש זה ניאוף?

שאלה: למה יש כל כך הרבה עניים ולמה חלק עשירים? האם יש סוד מאחורי כל זה? או העם הכל תלוי על האלילים של כסף, הצלחה, הון וגורל?

שאלה: מי באמת מאחורי המוסיקת הרוק, והראפ שמעסיק את רוב הצעירים היום?

שאלה: למה חלק מהצעירים היום הופכים מכורים לסמים?

שאלה: למה יש כל כך הרבה בעיות במשפחה שלי? איך אני ייחס להורים ולמעסיקים שלי לכבל את היתרונות בחיים כזה?

באמת, מֹלְכִי-אוּל יָהוּשֻׁעַ הוא האמת שמשחרר אותך מכל שקרים, מרמות וקללות של האויב! הוא האור של החיים! הוא מגן עליך מהסימן של החיה, האנטי-משיח.

האויב בא להרוג, לגנוב ולהשמיד. מֹלְכִי-אוּל יָהוּשֻׁעַ בא לתת לך חיים וחיים יותר משופרים!

הצטרפתה עכשיו, לא לדת אחרת, אבל הגוף של המשיח האמיתי, מֹלְכִי-אוּל יָהוּשֻׁעַ הֹל-מֶהוּשְׁחַי, שמשחרר אנשים מכל העבדות, שקרים ומרמות של האויב!

יָהוּשֻׁעַ הוא עכשיו הגאולה, המושיע, המרפא, השליט, המגן, הסניגור, הספק והרועה הראשי של הנפשך.

לתוך הידיים של יָהוּה אוּל אנחנו מטילים את הגידול הרוחני שלך, עכשיו ולנצח, בהול שואם מֹלְכִי-אוּל יָהוּשֻׁעַ הֹל-מֶהוּשְׁחַי, וכולנו אומרים, אמנו!

שיָהוּה אוּל נודב (הנדיב) ושואםרול (שומר) לברך אותך וישמור אותך;

שיָהוּה אוּל חניואם (אדיב) הבריק את פניו אליך ותהיה נדיב אליך תמיד.

שיָהוּה אוּל שואולים פונה את פניו בכיוונך ולתת לך שלום!

בהול שואם מֹלְכִי-אוּל יָהוּשֻׁעַ הֹל-מֶהוּשְׁחַי, וכולנו אומרים, אמנו!

שואולים לכם....

בקש את העותקים החינם שלך עכשיו דרך הפקס או דואר אלקטרוני!

עשה את זה עכשיו!

אמונה בלי עובדה מת!

תתחיל להגיד לאחרים עכשיו על מֹלְכִי-אוּל יָהוּשֻׁעַ הֹל-מֶהוּשְׁחַי שהוא עכשיו השליט והמושיע החדש שלך!

הורידו את הקבץ הזה והדפיסו, וחלקו את העותקים למשפחה, קרובי משפחה, שכנים, ידידים וחברי עבודה מידי!

תואמר להם, שאתה פגשתה, מאמין וקיבלתה את מֹלְכִי-אוּל יָהוּשֻׁעַ הֹל-מֶהוּשְׁחַי כהשליט ומושיע האישי שלך!

תהיה גאה במֹלְכִי-אוּל יָהוּשֻׁעַ!

הוא בהחלט המשיח האמתי!

זכור!

"אין שם אחר תחת השמיים נתן לאנושות לגאולה, חוץ מהשם. יָהוּשֻׁעַ!" מעשי השליחים 4:12 התנ"ך הקדוש.

אין כל שם אחר, אין שם אחר, אין שם אחר, אין שם אחר, חוץ מיָהוּשֻׁעַ!

אין זכות היוצרים בחומר הזה. אתה יכול להעתיק, לצטט או לשעתק כולו או חלק מהחומר, כל עוד יהללו ולהגדלה של מֹלְכִי-אוּל יָהוּשֻׁעַ, זאת הסיבה שכולנו שמחים ומאושרים!

הברכה הכי גדולה שאתה יכול לתת לאנשים שאתם אוהבים זה להציג אותם ליוצר שלהם, יָהוּה אוּל, והמשיח יָהוּשֻׁעַ!

המורשת הכי גדולה שאתה יכול לתת להם, יותר יקר מעושר או חינוך מהעולם. תן להם את המלה שנעשה לבשר, מי שהם דקרו, ומת בשביל גאולת האנושות, והחזרתו המלך ושופט של כולם!

יָהוּשֻׁעַ הוא השם האחד והיחיד שלו.

אין שם אחר!

הגדל והלל את יָהוּה אוּל איתי, בוא לרומם את השואם (השם) שלו ביחד!

הו, יָהוּה, יָהוּה, כמה מצוין שואם (השם) שלך בכל העולם!

יָהוּשֻׁעַ - התקווה היחידה של העולם הזה!

כל אלו ניתן אליך, באהבה וכניעות אמיתי, בהול שואם יָהוּשֻׁעַ הֹל-מֶהוּשְׁחַי, וכולנו אומרים, אמנו!

קשר אותנו:

דואר אלקטרוני: YAOHUSHUA@email.msn.com

עושה את זה עכשיו!

כל ברך חייב להיכנע בשם הזה: י ה ש ו ע !

==== מסיים של הקובץ ====